Як зашнурувати берци. Як зав'язувати шнурки на берци.

Берци - це дуже міцна і зручне взуття, яке носять військові, але і в цивільному житті її можна зустріти дуже часто. У цій ідеальній взуття є свій недолік - її важко і довго шнурувати. Щоб шнурування не було для вас тортурами, потрібно мати хоча б невелику вправність.
Вам знадобиться
  • - берци;
  • - шнурки.
Інструкція
1
зашнуровувати берци заново при кожному їх взування. Не допускайте навіть легке ослаблення зав'язок, тільки правильна шнурівка здатна виконувати основну функцію верхньої частини взуття - захищати щиколотку від розтягнень і травм. При неакуратному виконанні шнурівки може перетягнути нога, що призведе до порушення кровопостачання.
2
При виборі взуття враховуйте те, як здійснюватиметься шнурівка. На сьогоднішній день найнадійнішою вважається шнурівка через кільця і петлі, а ось шнурівка через гачки буде чіпляти не лише шнурки, але і сторонні предмети та одяг. Відома усіма нам шнурівка через дірочки часто нерівномірно стискає стопу, що і призводить до дискомфорту при носінні. Крім того, в погану погоду через отвори може потрапляти волога.
3
«Армійська шнурівка» - це найшвидший і найбільш часто використовуваний спосіб зашнурувати берци. Починайте цю шнурівку з горизонтального протягування шнурка через нижні отвори. Потім підніміть шнурок прямо вгору і протягніть через наступну петлю, повторіть операцію з іншим кінцем. Потім перехрестите шнурки і простягніть знизу вгору через наступний ряд отворів, після чого знову підніміть їх прямо і т.д.
4
Спосіб шнурівки берців «хрест-навхрест» у виконанні дуже простий. Спочатку візьміть шнурок і горизонтально простягніть його через нижні отвори. Потім, перехрестивши кінці шнурка між собою, просмикніть їх в наступні отвори, рухаючись знизу вгору. В процесі шнурованія добре притягайте берци до ніг.
5
Для шнурованія берців можна використовувати спосіб «драбинка». Візьміть шнурок і простягніть його горизонтально через два нижніх отвори. Чи не перекрещивая кінці шнурка підніміть їх прямо і простягніть через наступні два отвори знизу вгору. Потім, перехрестивши кінці шнурків, просмикніть їх в ту петлю, яка була утворена протилежним кінцем шнурка. Знову просмикніть кінці шнурків прямо в верхні отвори і продовжуйте шнурувати таким чином до верху взуття. Зауважте шнурки вузлом і зробіть бантик.