Як плести косинку. Як сплести косинку рибальську.

Рибальська косинка - це різновид екрану, призначеного, в основному, для лову риби взимку, а точніше, для підлідного лову. Косинка має трикутну форму, яка звужується догори. Така форма потрібна для того, щоб снасть можна було легко дістати з-під льоду. На косинці відсутня поплавок, бо рибальська снасть кріпиться за волосінь або шнур і майже стосується дна водойми. Шнур намотують на паличку або мотовило і кладуть поперек лунки. Під льодом косинка знаходиться в робочому стані.
Вам знадобиться
  • - рибальське сетеполотна;
  • - арматурний прут;
  • - мотузка або товста волосінь.
Інструкція
1
Для того щоб плести косинку , придбайте в рибальському магазині сетеполотна потрібної вам величини. Розмір осередків підберіть в залежності від виду риби, яку ви хочете ловити.
2
Візьміть арматурний прут, діаметр якого 3 - 5 мм. Розстеліть сетеполотна, осередки на краях полотна з обох сторін відзначте мотузкою або ізоляційною стрічкою. Залиште припуски по дві-три осередки для кріплення.
3
Відзначте середню клітинку по підставі полотна. Відміряйте вгору відстань, рівну бажаної висоті снасті. Нижня серединна осередок обов'язково повинна перебувати під верхньої.
4
Краї косинки від верху до країв з двох сторін зріжте кутом, при цьому кожен наступний ряд в ширину повинен бути більше на 2 осередки попереднього. В результаті повинно вийти сетеполотна трикутної форми.
5
На кінці арматурного прута зубилом нанесіть 5 - 6 глибоких насічок відстанню в два сантиметри. По всьому нижньому краю полотна просмикніть міцну нитку, зміцните її на насічка міцними вузлами, так, щоб був невеликий провис мережевого краю (4-7 см). Нитка не повинна перекручуватися, а проходити паралельно арматурі. Довжину нижнього краю мережевого полотна розділіть на 4 однакові частини, визначте осередки, в яких прикріпіть до арматурного пруту нитку.
6
В осередку з однієї бічної сторони косинки просмикніть вгору товсту волосінь або мотузку. Потім просмикніть цю ж мотузку по іншій стороні вниз. Закріпіть мотузку на місці кріплення нижнього краю з двох сторін на арматурному пруті. Коли ви плетете косинку , стежте за тим, щоб мотузка проходила вгору і вниз через кожну клітинку мережевого полотна.
7
Залиште на верхівці косинки до десяти сантиметрів мотузки, щоб зробити петлю для кріплення. Потрібну висоту легко отримати, стягуючи і розтягуючи мережеве полотно на бічних прожілін. Верхню петлю кріплення косинки затягніть звичайним вузлом.
Видалення пасьянсу «Косинка» в операційній системі Windows XP не є найпоширенішою операцією, але може бути виконано стандартними інструментами OS і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows XP;
  • - інсталяційний диск Windows XP.
Інструкція
1
Вставте завантажувальний диск Windows Xp в дисковод.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції видалення стандартного пасьянсу «Косинка».
3
Розкрийте посилання «Установка та видалення програм» і натисніть кнопку «Установка компонентів Windows».
4
Вкажіть розділ «Стандартні та службові програми» в діалоговому вікні «Майстер компонентів Windows» та натисніть кнопку «Склад».
5
Застосуйте прапорець на полі «Ігри» для установки всіх стандартних ігр та натисніть кнопку OK для виконання команди. Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі».
6
Зніміть прапорець на полі «Ігри» і застосуєте прапорці на полях бажаних ігор в списку для установки деяких з пропонованих стандартних ігор. Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, підтвердіть виконання команди повторним натисканням кнопки OK і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Далі».
7
Зніміть прапорець на полі «Ігри» та натисніть кнопку OK для видалення всіх стандартних ігор. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження виконання операції.
8
Зніміть прапорець на полі «Ігри» і на полі «Косинка» у списку ігор, залишивши в недоторканності прапорці на полях всіх інших ігор, для видалення тільки пасьянсу «Косинка». Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, виконайте повторне натискання тієї ж кнопки для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі».
9
Зверніть увагу на фон прапорця: білий фон означає, що встановлені всі стандартні ігри, сірий фон символізує, що встановлені одна або кілька ігор. Дії з видалення обраної стандартної гри залишаються незмінними.
10
Виконайте перезавантаження комп'ютера.
Корисна порада
За умовчанням в Windows XP включені стандартні ігри: «Косинка», «Павук», «Сапер», «Солітер», «Черви» і «Пінбол».