Як змішувати фарбу і окислювач. Як підібрати окислювач для фарба волосся.

Фарбування волосся, мабуть, є найчастішою і популярною процедурою, до якої вдаються жінки, щоб швидко і кардинально змінити свій вигляд. І тут як ніколи важливо пам'ятати головний принцип: «Не нашкодь!».
Інструкція
1
Уважно прочитайте інструкцію на упаковці окислювача, а також на тюбику з барвним пігментом. Деякі фарбувальні склади бувають несумісні з перекисом, як правило, це стосується пігментів на масляній основі. Якщо ви використовуєте професійні засоби, обов'язково зробіть тест - змішайте інгредієнти фарби і залиште на 2-3 хвилини, якщо маса розшарується або згорнеться, використовувати суміш нельзя.Важно використовувати для змішування скляну, керамічну або пластмасову ємність.
2
Професіонали радять спочатку влити у посуд окислювач , а потім додати фарбувальний пігмент. Процес окислення починається відразу ж при змішуванні, тому фарбу треба постійно помішувати навіть під час фарбування спеціальним пензликом, але можна скляній або керамічної ложечкою. Важливо розмішати суміш якомога ретельніше і швидше до однорідної маси.
3
Не слід змішувати між собою окислювачі різних фірм: може вийти неоднорідна маса. Колір в результаті такого фарбування, в кращому випадку, буде менш інтенсивний і швидше змиється. Тим більше, не можна підсипати в фарбу інші інгредієнти, яких, як вам здається, в ній бракує. Йдеться, зокрема, про хні, запам'ятайте - її не можна підмішувати в фарби!
4
Зверніть увагу на процентний склад окислювача. Якщо хочете стати на 2-3 тони світліше, вибирайте фарбу з 9% вмістом окислювача, якщо на 3-4 відтінку - з 12% -ним. Для фарбування в домашніх умовах, в основному, використовується крем-проявник 6-7.5%.
5
Що стосується фарби - не шкодуйте її. Якщо волосся довгі чи короткі, але дуже густі, краще брати дві упаковки, відповідно змішуючи подвійну кількість окислювача і краскі.Пропорція змішування: 1 частина барвника, 1 частина окислювача.
6
Тільки « окислювач ва фарба», що містить перекис водню і аміак, може радикально змінити колір волосся і довго не змиватися.