Як зробити короб з гіпсокартону. ткороб з гіпсокартону у ванній.

Популярність гіпсокартону або, як його ще називають, сухої штукатурки стрімко зростає день від дня. І це не дивно. Де ще відшукати настільки універсальний матеріал для обробки приміщень? Легко оброблюваний і, що важливо, недорогий будівельний матеріал використовується для створення красивих багаторівневих стель, арок, ніш. За допомогою сухої штукатурки ви також можете замаскувати такі не естетично виглядають елементи, як каналізаційні труби і вентиляцію. Припустимо, в одному з кутів ванної кімнати у вас розташована каналізаційна труба, яка, починаючись від статі, тягнеться до самої стелі. І ви вирішили будь-що-будь її приховати. Для цього виготовимо короб.
Вам знадобиться
  • - металевий профіль і напрямні саморізи або дюбеля
  • - гіпсокартон
  • - ножівка
  • - будівельний рівень
  • - схил
  • - кутник
  • - молоток
  • - викрутка
  • - олівець для розмітки
Інструкція
1
Головна складова успіху - основа. Тому починаємо виготовлення каркаса для нашого короба. Для цього кріпимо направляючі на стінах, що утворюють кут з трубою так, щоб простір між трубою і листом гіпсокартону, який ви згодом прикрутите до металевого каркасу, було не менше 5-7 сантиметрів. Направляючі необхідно закріпити строго вертикально, тому скористайтеся будівельним рівнем або схилом.
2
Тепер кріпимо направляючі до підлоги і стелі. Скористайтеся столярним кутником. Необхідно домогтися, щоб кути були рівні 90. На цьому етапі вкрай важлива точність вимірювань. Якщо ви все зробите правильно, працювати далі буде набагато простіше.
3
Далі необхідно на місці зовнішнього кута закріпити металевий профіль у всю довжину від підлоги до стелі. Як і раніше, користуйтеся рівнем.
4
З'єднуємо профіль і напрямні на стінах з кроком в 60 сантиметрів, починаючи з підлоги, з допомогою такого ж профілю, як і на зовнішньому вугіллі.
5
Якщо ви все зробили вірно, у вас повинна вийти міцна і рівна конструкція. Далі кріпимо гіпсокартон точно так же, як і на стелі або стінах, застосовуючи для цього саморізи по металу. Як бачите, нічого складного.
Корисна порада
Обов'язково продумайте, як ви будете здійснювати доступ до захованих елементам в разі їх несправності. Можливо, при виготовленні короба з метою приховати каналізаційні труби вам слід подбати про звукоізоляцію, щоб знизити рівень шуму, що йде від труб.