Як чистити штучну шкіру. почистити сумку штучної шкіри.

Штучна шкіра, як правило, стійка до масляним і водяним плям, алкоголю, лугів і бруду. Але щоб виріб прослужило вам довго, необхідно регулярно доглядати за ним. Чистити штучну шкіру легко, головне дотримуватися простих правил і рекомендації.
Інструкція
1
Невеликі забруднення з штучної шкіри можна вивести за допомогою розчину нашатирного спирту або звичайного миючого засобу. Для цього м'яку серветку або губку змочіть в розчині і почистіть забруднену ділянку. Після цього штучну шкіру необхідно насухо витерти, так як вода може викликати руйнування поверхні.
2
Для запобігання появи плям і бруду на штучній шкірі після кожної чищення змащуйте поверхню спеціальними грязе- і водовідштовхувальними засобами. Дані препарати ви можете придбати в спеціалізованих магазинах, тільки будьте уважні, обов'язково прочитайте інструкцію по застосуванню.
3
Запам'ятайте: штучну шкіру ні в якому разі не можна чистити препаратами, що містять хлорку. А також заборонено гладити дану текстуру.
4
Портфелі та сумки зі штучної шкіри чистять за допомогою миючого розчину. Для цього м'яку губку або ватяний тампон змочіть в засобі для прання синтетичних тканин. Зверніть увагу: температура розчину повинна бути близько 30-40 градусів. Почистіть ваше виріб, не допускаючи намокання виворітного боку. Залишки кошти видаліть чистою вологою ганчірочкою. По завершенню процедури виріб протріть сухою тканиною.
5
Для додання штучній шкірі блиску почистіть її за допомогою спеціальної губки з силіконовою пропиткою. На сьогоднішній день в магазинах представлена велика різноманітність подібних засобів для різних текстур, як тканини, так і шкіри. Вони прості у використанні, і за невеликі гроші ви відновите ваше виріб.
6
Для виведення сильних забруднень або жирних плям з штучної шкіри використовуйте спеціальні засоби для виведення плям або віднесіть ваше виріб в хімчистку, де досвідчені фахівці допоможуть впоратися з вашою проблемою.