Як почистити цифровий фотоапарат.

Якщо знімки, зняті вашим фотоапаратом , стали менш чіткими, з'явилися якісь чорні вкраплення або волоски, значить є необхідність його почистити. Зробити це ви можете самостійно або звернутися в сервісний центр.
Інструкція
1
Перш за все, визначте, яка матриця встановлена на вашому фотоапараті - цифрова або дзеркальна, оскільки розбираються вони по-різному. Якщо дзеркальна, то після зняття об'єктива, ви зможете дістатися до матриці, так як найчастіше чистять саме її. А якщо цифрова, справа йде складніше, і об'єктив знімається мало в саму крайню чергу.
2
Для чистки матриці скористайтеся будь-яким із запропонованих способів. Найпростіший метод - продути матрицю потужним напором за допомогою балончика із стислим повітрям. Або придбайте набір інструментів для чистки матриці фотоапаратів. Використовуйте тільки спеціальні чистячі рідини, спеціальні серветки або ганчірочки з нетканого матеріалу, олівці або палички.
3
Якщо дозволяють фінансові можливості, купите професійний набір для чистки фототехніки, в який входять різні «груші», пензлики, ганчірочки, рідини і дотримуйтесь рекомендацій інструкцій. І ще один спосіб, як обмовлялося вище - віднесіть свій фотоапарат в сервісний центр.
4
Пам'ятайте, під час чистки у жодному разі, не дуйте ні на об'єктив, ні на матрицю, ні на мікросхеми. Оскільки сдувая пил, ви таким чином ризикуєте забруднити деталі крапельками слини, що може привести до поломки фотоапарата.
5
Виключіть протирання матриць, об'єктивів і мікросхем домашніми футболками, клаптиками тканин і т.п. Так ви подряпаєте все, що можна. Чи не використовуйте не призначені для чищення фототехніки рідини типу «Міфу», «Фейрі», «Пемолюкс».
6
Якщо ви здійснюєте чистку матриці цифрової дзеркальної фотокамери, будьте гранично обережні, щоб не нанести подряпин. Чи не застосовуйте для чищення ватяні палички, пінцети, пензлики та інше. У тому випадку якщо бруд потрапила під захисне скло матриці, не намагайтеся її дістати, краще зверніться до майстра.