Як зшити куртку-вітровку.

Куртка - вітрівка повинна бути легкою і в теж час здатної захистити від вітру і дощу. Ця зручна річ згодиться в заміській поїздці і підійде для прогулянок на природі в прохолодну погоду.
Вам знадобиться
  • - Легка непромокаючий тканина;
  • - сітчаста тканина;
  • - блочки;
  • - шнурок;
  • - роз'ємна застібка- блискавка.
Інструкція
1
Підбираючи тканину для вітровки, віддайте перевагу тим із них, що призначені для спортивного одягу, наприклад, легкому поплін з непромокаючим покриттям. Розкроїте з тканини по дві деталі полички, кокетки, спинки, рукава і капюшона. Потім виготовте кокетку спинки і чотири мішковини кишень. З сітчастої тканини розкроїте підкладку капюшона.
2
Виконайте на поличках прорізні кишені з листочками з втачнимі кінцями на блискавках. Відстрочити поличку вздовж кінців кишень і близько до шву приточування блискавки. Потім виконайте середній шов спинки. Припуски зріжте близько до рядку, обмітайте разом і заутюжьте в одному напрямку.
3
Прітачать кокетки до поличках і спинці. Заутюжьте припуски швів на них. Відстрочити декоративним стібком. На рівні талії по спинці і поличках пробийте блочки. Не забудьте попередньо на місця пробивання блочок приутюжить з виворітного боку по клаптику прокладки.
4
Сшейте деталі по лініях плечей. Обмітали припуски разом, заутюжьте їх назад. У відкриті пройми ушийте рукава. Уздовж швів отстрочите спинку, кокетки і полички. Єдиної рядком з кожного боку зробіть шов рукава і бічний шов.
5
Виконайте бокові шви на поясі, складіть його навпіл уздовж виворотом усередину і, взявши разом поздовжні відкриті зрізи і розтягуючи, прітачать пояс до нижнього зрізу вітровки. Відверніть припуски шва вгору. вітровки отстрочите вздовж шва приточування декоративним еластичним стібком.
6
Стачайте кожну манжету в кільце, складіть уздовж навпіл і, розтягуючи, пришийте до нижнього зрізу рукава. Заутюжьте припуски вгору і відстрочити також як пояс. Роз'ємну застібку-блискавку рознімаючи. Накладіть кожну половинку вздовж краю борту і на пояс (зовнішньою стороною вниз) і пришити.
7
Сшейте половинки капюшона разом. Те ж саме зробіть з деталями з сітчастої тканини. Складіть капюшон з підкладкою лицьовими сторонами і стачайте за особовим зрізу. Ушийте капюшон в горловину. В блочки по лінії талії проденьте шнур, на його кінці надіньте декоративні наконечники і зав'яжіть по вузлику.