Як зняти кондиціонер. Як демонтувати кондиціонер.

Якісна установка кондиціонера дуже важлива. Але не менш важливою є також і процедура його демонтажу. Демонтаж необхідний при заміні старого кондиціонера на новий. Також кондиціонер демонтують, коли збираються переїхати в іншу квартиру.
Інструкція
1
Щоб демонтувати кондиціонер, скористайтеся послугами професіоналів, які зроблять це швидко і якісно і, зрозуміло, не безкоштовно. Якщо ви все-таки вперто хочете заощадити - спробуйте зняти кондиціонер самі. Головне в процесі демонтажу - виняток ймовірності попадання атмосферного повітря в блоки і запобігання виходу холодоагенту назовні. Якщо всередину потрапить повітря, а потім разом з ним і волога, труби усередині окислятся, що призведе до швидкої поломки кондиціонера.
2
Знайте також, що система кондиціонера перебуває під високим тиском в 8-15 атмосфер. Розгерметизація системи призведе до викиду струменя холодного газу при температурі 40оС. Потрапивши на шкіру, фреон викличе миттєве обмороження. А вже якщо кондиціонер знаходиться в такому місці, що без автовишки до нього не підібратися, тут вже краще точно викликати професіоналів.
3
Все ж, якщо ви впевнені в своїх силах і ознайомлені з усіма заходами безпеки, то ви можете спробувати зняти кондиціонер самі. Спочатку включіть обладнання на холод, після чого підключіть до нього манометр і закрийте порт з тонкою трубкою.
4
Щойно тиск всередині кондиціонера впаде до вакууму, швиденько закрийте порт з товстою трубкою, а потім вимкніть систему. Щоб компресор не спалити, робіть цю операцію тільки з манометром чітко по інструкції і не відміряйте час «на око». Потім зріжте трубки бокорезами (але не ножівкою!), Затисніть кінчики трубок плоскогубцями, щоб нічого не потрапило всередину трубок.
5
Тепер вимкніть живлення, від внутрішнього блоку від'єднайте дроти, зніміть внутрішній блок. Після цього від'єднайте дренаж, потім дроти з Міжблочні проводом. Далі до внутрішнього блоку прикрутите зрізані трубки, монтажну плату зніміть зі стіни, прикріпивши її до внутрішнього блоку. Ну і нарешті, відкрутіть від кронштейна кріплення, зніміть зовнішній блок і демонтуйте кронштейни. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vUIOsod1aKE