Як відключити іммобілайзер ваз. зняти перевірити іммобілайзер ваз 2112.

На вітчизняних автомобілях встановлюється штатна система захисту, така як іммобілайзер . Його суть полягає в блокуванні системи запалювання при запуску двигуна без ключа. Частою проблемою є збій в системі і некоректна робота іммобілайзер а, що веде до відсутності можливості запуску двигуна.
Вам знадобиться
  • ноутбук;
  • програматор пак-завантажувач;
  • фігурна викрутка;
  • гайковий ключ на 10;
  • ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Від'єднайте і зніміть блок керування двигуном, так звані «мізки». В різних моделях автомобілів блок знаходиться в різних місцях, але звичайно в нижній частині консолі. Використовуючи фігурну викрутку, відкрутіть бічні кришки консолі, як з боку водія, так і з боку пасажира. Контролер кріпиться на трьох болтах, відкрутіть їх. Від'єднайте клеми і вийміть блок управління. Розберіть блок управління, відкрутивши чотири гвинти по краях. Залежно від моделі контролера на задній кришці може перебувати заклепка, в разі її наявності вам необхідно її висвердлити.
2
Вам буде потрібно доробка блоку управління. Вона полягає в перепайку чіпа резистора. Підключіть блок до комп'ютера з використанням пак-завантажувача і рахуйте прошивку flash і eeprom. Збережіть прошивку в будь-якій зручній для вас директорії. Прошивку eeprom «залийте» назад у блок керування двигуном. Від'єднайте блок від пак-завантажувача. Припаяйте чіп резистор на місце.
3
Вимкніть блок іммобілайзер а для того, щоб ваш блок керування не заблокувався в процесі установки. Консоль іммобілайзер а знаходиться в панелі на рівні магнітоли. Намацавши блок рукою, від'єднайте 20-та контактний роз'єм. Відріжте 9-й і 18-й провід від роз'єму, і з'єднайте їх. Використовуючи изоленту, заізоліруйте з'єднані дроти. Ця операція для подальшої коректної роботи системи діагностики. Підключіть всі роз'єми до блоку управління двигуном і встановіть його на місце. Прикрутите стінки центральної консолі. Запустіть двигун.
Зверніть увагу
Блок управління двигуном - це складна схема і будь-яке втручання може його пошкодити.
Корисна порада
Якщо ви не маєте паяльної станції, то для перепайки чіпа блоку управління двигуном варто звернутися в спеціалізовані установи. Пам'ятайте, всі маніпуляції ви виробляєте на свій страх і ризик. При підключенні клеєм стежте за щільністю їх установки.