Як встановити шрифти на телефон.

Заміна стандартних шрифтів в телефоні можлива не у всіх моделях. Зазвичай це можна виконати тільки зі смартфонами, в яких користувачеві доступна папка Fonts. Для заміни шрифта вам може знадобитися спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телефон.
Інструкція
1
Підключіть ваш смартфон до комп'ютера, щоб поставити шрифт на телефон в режимі «Передача даних». Або витягнете картку пам'яті і вставте її в кардрідер. Далі відкрийте «Мій комп'ютер», перейдіть в картку, відкрийте папку Resource. У цій директорії створіть нову папку Fonts. Повний шлях повинен вийти такий: «Кореневий диск карти»/Resource/Fonts.
2
Скопіюйте файли шрифтів, які ви хочете додати в телефон в Fonts. У правому нижньому куті екрану клацніть по напису «Безпечне вилучення пристрою», виберіть карту пам'яті і клацніть «Зупинити» - «ОК». Відключіть кабель від комп'ютера, вийміть карту, встановіть її в телефон.
3
Вимкніть та увімкніть його, щоб скопіювати шрифти на телефон. Дочекайтеся, поки повністю завантажиться операційна система, поставте карту пам'яті. Підключіть телефон до ПК, видаліть папку Fonts. Установка шрифтів на телефон завершена.
4
Виконайте установку шрифтів на смартфон на платформі Simbian_OS. Для цього підключіть телефон до комп'ютера, створіть папку C:/System/Fonts. Скопіюйте шрифти в форматі * .gdr в цю папку, перезавантажте телефон. В телефонах моделі Nokia N70, N90 необхідно спочатку перейменувати файл зі шрифтів і присвоїти йому ім'я Ceurope.gdr, після цього скопіювати його.
5
Виконайте копіювання шрифтів на телефон за допомогою програми FontRouter, скачати його можна за посиланням http://sensornokia.ru/download/progs/FontRouter.signed.%5bSensorNokia.Ru%5d.sis. Запустіть програму, на диску С створіть папку Logs, а в ній зробіть папку FontRouter.
6
Візьміть будь-який вподобаний файл шрифту в форматі * .ttf, наприклад, з папки на комп'ютері C:/Windows/Fonts, скопіюйте в папку телефону E:/data/fonts. Після цього перезавантажте смартфон, повинен завантажитися з встановленим шрифтом.
Смартфон представляє собою телефон з функціями комп'ютера. Він підтримує установку програмного забезпечення, роботу в інтернеті та спілкування за допомогою месенджерів. Також в нього можна додати шрифти, щоб змінити зовнішній вигляд меню.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - смартфон.
Інструкція
1
Виконайте додавання шрифтів в смартфон вручну. Підберіть для себе вподобаний кириличний шрифт. Далі вам потрібно з'ясувати кількість і імена шрифтів, що знаходяться в прошивці смартфона. Для цього запустіть менеджер файлів і перейдіть в папку на диску Z:/resource/Fonts. В ній знаходяться файли шрифтів, перепишіть собі їх імена або скопіюйте в текстовий файл.
2
Виконайте заміну шрифтів на смартфоні. Створіть в будь-якій папці папку Fonts, в неї скопіюйте файл шрифту. Далі створіть чотири копії даного файлу, надайте їм різні імена. Далі перейменуйте їх таким чином, щоб вони називалися так само, як і скопійовані шрифти з Z:/resource/Fonts.
3
Для установки шрифту на смартфон через комп'ютер, виконайте аналогічні дії, далі перемістіть папку зі шрифтами в системний каталог Е:/resource/на карті пам'яті. Перезавантажте смартфон, перевірте отриманий результат. Якщо після перезавантаження смартфон не завантажився, це значить встановлено файл шрифту не підходить для нього.
4
Вимкніть телефон, витягніть картку пам'яті, включите смартфон. Дочекайтеся повного завантаження, знову вставте картку пам'яті і видаліть папку Fonts за допомогою менеджера файлів або кабелю в режимі передачі даних. Якщо смартфон завантажився нормально, але результат вас не влаштував, вийміть карту і завантажитеся без неї. Після цього смартфон виконає заміну шрифтів на стандартні, знову підключіть карту і перейменуйте папку Fonts. Перезавантажте смартфон, шрифти заміняться на системні. Операційна система буде завантажувати шрифти з папки Z:/resource/Fonts.
5
Виконайте установку шрифтів на смартфон Nokia, для цього вам знадобиться файл шрифту в форматі * .gdr і файловий менеджер. Скопіюйте файл шрифту в кореневу папку смартфона, азпустіте файловий менеджер, наприклад, FileMan, створіть папку Fonts в папці System. Перемістіть в неї файл шрифта, далі перезавантажте смартфон і перевірте, чи вдалося вам замінити шрифт в смартфоні.