Як зібрати радіокерований вертоліт.

Радіокерований вертоліт - це модель вертольота, виконана в масштабі. Вертоліт виконує польоти завдяки радіо- чи інфрачервоного зв'язку. Дуже довгий час радіокеровані моделі вертольотів створити не вдавалося. Всі польоти тривали дуже не довго, десятки секунд. Тривалі польоти з'явилися завдяки винаходам німецького інженера Шлютера. Багато хто думає, що зібрати самостійно модель вертольота складно, але це не так. Зібрати зможе навіть початківець механік. Адже складання моделі схожа на збірку конструктора.
Інструкція
1
Якщо ви купили модель вертольота, яку необхідно самостійно зібрати, то для початку прочитайте інструкцію. Якщо в ній є слова іноземною мовою, зробіть їх переклад. Тоді ви позбавитеся від непередбачених ситуацій під час складання, заощадите час і не зашкодить модель. Іноді до інструкції додаються вкладиші, на яких вказані оновлення та виправлення деяких частин даної інструкції. Тому уважно ці вкладиші прочитайте.
2
Почніть збірку з підготовки робочого простору. Воно має бути недоступно для маленьких дітей і домашніх тварин. Продумайте освітлення. На стіл постеліть білий рушник. На білому фоні краще видно всі деталі, крім того, вони не будуть кататися по столу. Деталі й кріплення можна розкласти по маленьких коробочках.
3
Підберіть інструмент: викрутки різних розмірів, невеликі плоскогубці, бокорізи, скальпель або модельний ніж, шестигранники, штангенциркуль.
4
Складання моделі. Тут є теж свої тонкощі. Деталі з друкованої плати слід відкушувати за допомогою бокорезов, а потім модельним ножем з них акуратно зрізати заусенци.Обратіте увагу на довжину шурупів і болтів, їх розташування. Будьте уважні. Якщо ви вкрутіть шуруп меншого розміру, ніж це необхідно, то в майбутньому це призведе до поломки моделі. При укрученні шурупів і болтів намагайтеся їх не перетягувати. Затягуйте туго, але в теж час акуратно, зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена деталь. Пластик буває тендітним, є ризик провертання шурупа.
5
Використовуйте thread-Lock - «різьбовій замок». Він запобігає самовідкручування гвинтів і шурупів в вібронагруженность і відповідальних місцях конструкції. В інструкції зазвичай вказується, куди слід наносити thread-lock. Але якщо ці місця не вказані, а ви відчуваєте, що шуруп або гвинт зможе відкрутитися при експлуатації моделі, то нанесіть на різьблення даний склад. Як правило, «різьбовій замок» наносять на з'єднання болт-гайка, або на різьблення. Тhread-lock'а можете замінити суперклеем.Некоторие деталі моделі доведеться змастити. Але оголені деталі ніколи не змащуйте, так до них моментально прилипне бруд і при подальшій експлуатації вона зітре деталь.
6
Радіоапаратура. Щоб уникнути перешкод, приймач постарайтеся встановити якомога далі від силових проводів регулятора хода.Внімательно дотримуйтесь інструкцій виробника, і у вас все вийде.