Як зібрати айфон.

iPhone, незважаючи на досить привабливий зовнішній вигляд, має досить міцну конструкцію. Якщо ви не знайомі з його внутрішнім пристроєм, найкраще не розбирайте його, надавши ремонт працівникам сервісного центру.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню таким чином, щоб не втратити дрібних від'єднувати елементів. Розберіть телефон, по ходу процесу записуючи послідовність дій. Відкрутіть шурупи, що утримують панель iPhone з нижньої сторони.
2
Акуратно зніміть з нього скло і дігітайзер, відкрутіть з останнього кріпильні елементи. Зверніть увагу, що викрутка повинна бути дуже тонкою, оскільки ви можете просто зіпсувати гвинти, і надалі вони будуть просто непридатні для використання.
3
Вийміть материнську плату пристрою. Знайдіть батарею, обережно вийміть її з пристрою. Розбирання виконана. Найкраще записуйте, які шурупи підходять до якого роз'єму, оскільки надалі ви можете просто заплутатися і зламати різьбу на корпусі пристроїв. Кращим варіантом буде запис за допомогою відеокамери послідовності вилучення шурупів, оскільки подальша збірка відбувається за допомогою зворотній послідовності.
4
Зберіть пристрій. Підключіть батарею, закріпіть положення материнської плати. Зверніть увагу, що вона повинна розташовуватися максимально рівно. Закріпіть позицію дігітайзера, переконавшись у тому, що використовуйте ті ж самі елементи кріплення, які були там раніше.
5
Переконайтеся в тому, що всі деталі тримаються досить міцно, оскільки якщо ви упустите телефон, внутрішні його складові можуть пошкодитися при ударі об тверду поверхню. Закрийте кришку телефону і закрутіть зовнішні його гвинти. Зверніть увагу, що найкраще не займатися розбиранням телефону в домашніх умовах, якщо ви не знайомі з його пристроєм, ви можете пошкодити його, так і не усунувши колишньої несправності. Користуйтеся послугами спеціалізованих сервісних центрів і звертайтеся за підтримкою в пункти продажів і обслуговування клієнтів компанії Apple вашого міста.
Корисна порада
Не розбирайте пристрій доти, поки не закінчиться термін гарантії.