Як організувати масові розсилки.

Масова розсилка організовується з метою залучення постійної аудиторії до сайту або до комерційного проекту та підвищення довіри відвідувачів до продавцю або особі, що володіє сайтом. Розсилка є свого роду рекламою і дозволяє одній людині пропонувати продукти або послуги необмеженому колу користувачів зі свого персонального комп'ютера.
Інструкція
1
Для поштової розсилки використовуйте сервіс Subscribe.Ru, який надає можливість організувати і вести e-mail- розсилки . База передплатників сервера становить близько 5 мільйонів адрес. Щомісяця розсилається близько 100 мільйонів електронних листів.
2
Скористайтеся послугами сервісу поштових розсилок CONTENT.RU, по-іншому його ще називають Рассылки@Mail.ru. Умовою є включення в розсилку текстового рекламного блоку і рекламного банера.
3
Цілком підходить для організації масових розсилок Maillist.ru - сервіс безкоштовних поштових розсилок. Сервіс пропонує велику кількість цікавих розсилок на різні теми і надає можливість створення власної розсилки .Все ці сервіси детально описують алгоритм розсилки і надають типові форми для відправки.
4
Для організації поштового сервісу придбайте скрипт «Поштовий дятел», який забезпечує відправку за один раз до ста листів своїм користувачам. «Поштовий дятел» може одночасно працювати з декількома розсилками.
5
Організуйте масову розсилку через сервіс SmartResponder.Ru, який є доступним і простим в управлінні. Його часто рекомендують всім тим, хто хоче зайнятися бізнесом в інтернете.SmartResponder.Ru - досить потужний і зручний веб-сервіс, який надає програму відеонавчання новачків, має високий відсоток доставки розсилок, надає наочну статистичну інформацію по розсилок. Сервіс надає безкоштовний аккаунт для нових користувачів, примусова реклама на ньому відсутня.
6
помандрує по просторах всесвітньої павутини. Ви знайдете чимало програм для масової розсилки , вивчіть їх, поспілкуйтеся на форумах з тими, хто користується тією чи іншою програмою масових розсилок. Не бійтеся питати. Вчіться.
Зверніть увагу
За допомогою поштової розсилки в будь-який момент можна довести до відома всіх зацікавлених користувачів інформацію як пізнавального і новинного, так і комерційного характеру.