Як перевірити настройки з'єднання з інтернетом.

Без інтернету в сучасному житті складно адаптуватися. Електронна пошта, соціальні мережі, скайп і аська, торрент-трекери, всілякі сайти є обов'язковою складовою життя людини. Але іноді складно користуватися всіма цими сервісами, бо швидкість інтернету виявляється не такою, яка позначена в договорі з провайдером.
Інструкція
1
Щоб перевірити настойки сполуки з інтернетом, зайдіть на сайт http://speedtest.net/. Натисніть на жовту кнопку, і сайт проведе тест, де видасть інформацію про швидкість вашого Інтернету.
2
Погане з'єднання інтернету обмежить швидкість закачування відео. Зайдіть на сайт http://pingtest.net/. У вікні клікніть на кнопку «begin test». Сайт перевірить ваші настойки сполуки інтернету і видасть свою оцінку. Максимальна оцінка - це A, найгірша - D. Якщо позначка, видана сайтом, коливається від C до D, швидше за все, у вас проблеми з інтернетом. Шкала Jitter позначає ймовірність пауз при перегляді відео. Чим менше ця шкала, тим краще якість перегляду. Якщо шкала Jitter за кількістю цифр дорівнює з Ping, то з'єднання з інтернетом у вас найгірше. В такому випадку краще змінити провайдера.
3
Зайдіть на сайт http://2ip.ru/speed/. Натисніть на кнопку «Тестувати». Сайт видасть вам інформацію про вхідної та вихідної швидкості інтернету. На цьому ж сайті можна дізнатися інформацію про IP-адресу, час реакції комп'ютера, середню швидкість інтернету за певний проміжок часу, перевірити систему на безпеку, дізнатися про наявність вашого айпі в спам-базах.
4
Перейдіть по посиланню http://internet.yandex.ru/. Перевірте швидкість вашого Інтернету. Сайт одразу видасть вам інформацію про вашому браузері, айпі-адресу та дозволі екрану. Якщо натиснете на «Показати детальну інформацію», то побачите повну інформацію про ваш комп'ютер - операційну систему, записи вашого браузера та ін.
5
Стабільність і час затримки трафіку можна перевірити в самому комп'ютері. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Виконати», в який з'явився поле впишіть «ping-n 10 google.com». Після натиску на клавішу «Enter». У вікні з'явиться серія з 10 чисел. Гарна швидкість інтернету передбачає 100-200 мілісекунд затримки. Якщо у вас більше, то швидкість не на високому рівні.
Корисна порада
Збільшити швидкість з'єднання з інтернетом можна, якщо відключити програми, якими ви не користуєтесь в даний момент.