Як замінити змішувач.

Якщо у вас несправний змішувач, можна обійтися частковою заміною деяких його деталей. Якщо ніякі дрібні ремонтні роботи не допомагають, доведеться міняти все разом. Зрештою, вам може просто знадобиться поставити новий змішувач замість старого.
Інструкція
1
У кожної людини свій смак, тому вибір форми змішувача - справа особиста. Інша справа - виробник. Китайські виробники представлені в російських магазинах дуже широко. Вони недорого коштують і не викликають практично ніяких сперечань. Це відмінне співвідношення ціни і якості. До другої групи належать європейські виробники, зокрема італійські. Європейські змішувачі якістю десь на 25-50% краще китайських і на порядок дорожче їх. Є ще російські виробники, які порівнянні за якістю з китайськими.
2
Які головки вибрати, керамічні або прості? Звичайно, керамічні краще. Вони надійніше, не вимагають особливих зусиль під час закриття крана. Їх мінус - керамічні головки вимагають більш якісну воду, тому перед ними ставлять фільтр або хоча б прокладку з сіточкою в якості альтернативи.
3
Вибираючи змішувач для ванної, подивіться вузол в місці з'єднання ексцентрика з краном за допомогою прокладки. Раніше ексцентрики робили з потовщенням з боку крана, а зараз від цього якось відійшли. Тому в даний час цей вузол часто провокує текти, особливо при установці крана: прокладка або зісковзує всередину ексцентрика, або прорізається гострим його краєм. Дивіться, щоб сторона ексцентрика, яка звернена до крана, була зовсім або майже не гострою. Прокладка повинна добре зберігати свою форму і всередину не зісковзувати. Особливо гарні сьогодні прокладки з сіткою, не тільки фільтруючі воду, але і добре тримають свою форму за рахунок цієї самої сітки.
4
Потрібно попередньо заміряти довжину прокладки, якщо ви збираєтеся встановити кухонний змішувач на гнучкій підводці. Якщо кран ви вибрали імпортний, його підводка повинна складати півдюйма (на 15). Якщо вона на три/восьмих (на 10), докупите півдюймових перехідник.
5
При установці змішувача у ванній порою не виходить відразу вивернути старі ексцентрики. Спробуйте отжечь їх, якщо не можете відкрутити. Для цього підійде китайський газовий балончик. Після цього у вас різко зростають шанси відкрутити ексцентрик, не зламавши його.
6
І ще один нюанс: коли ви вкручувати підводку в кухонний циліндр, не проявляйте зайвого завзяття, щоб нічого не пошкодити.
З часом ламається навіть найякісніші змішувачі. Враховуючи незадовільний стан води в багатьох регіонах і вплив перепадів температури на матеріал змішувача і його рухомих частин, не дивно, що змішувачі можуть зламатися, навіть не відпрацювавши свій термін. Замінити його досить просто, навіть без специфічних ремонтних навичок.
Вам знадобиться
  • - WD-40;
  • - газовий або розвідний ключ;
  • -стрічка ФУМ (фумка);
  • - новий змішувач;
  • - набір прокладок.
Інструкція
1
Нанесіть WD-40 на місця приєднання ексцентриків-перехідників до труб водопроводу і до накидним гайкам старого змішувача. Альтернативою може стати кілька крапель гасу. Це дозволить позбутися від відкладення солей. Почекайте хвилин 10-15.
2
Вимкніть подачу холодної і гарячої води в квартиру або будинок, для цього перекрийте вхідні вентиля. Розкрутіть акуратно за допомогою газового ключа накидні гайки старого змішувача і демонтуйте сам змішувач.
3
Викриття старі ексцентрики-перехідники і очистіть різьбу на трубах водогону. Намотайте на різьбу нових ексцентриків з боку діаметра? дюйма стрічку ФУМ.
4
Вручну закрутіть ексцентрик на трубу водопроводу і за допомогою ключа докрутили на підлогу обороту. Обидва перехідника повинні другими своїми висновками направлятися в одну сторону, або вгору, або вниз. Виставте висновки ексцентриків строго на відстань, відповідне віддалі вводів змішувача
5
Одягніть захисні декоративні накладки на виходи ексцентриків.
6
Закладіть прокладки під фланці змішувача в наступному порядку: м'яка гумова, тверда паронітові. Цілком можливо, що в комплекті зі змішувачем будуть тільки гумові прокладки.
7
Закрутіть накидні гайки змішувача на виходи перехідників вручну, після чого докрутили за допомогою ключа на підлогу обороту.
8
Підключіть висновки виливу («гусака») і шланга для душа. При установці гусака акуратно вставте його в нижній отвір змішувача, не пошкодивши і не змістивши ущільнювальні кільця. Підключіть шланг душу або його тримач з перехідником, вставивши відповідні за розміром прокладки з гуми і пароніту.
9
Увімкніть воду. Відкривайте вентилі акуратно і не швидко, щоб попередити гідроудар по змішувача.
Зверніть увагу
Важливо розуміти, що перетягувати накидні гайки немає необхідності, при сильному закручуванні гумова прокладка продавиться, і можлива протікання. Також немає необхідності під накидні гайки намотувати фумку.
Корисна порада
Якщо змішувач замінюється на раковині, то додатково придбайте і встановіть нові Хенкі (патрубки для з'єднання змішувача і водопровідних труб). Краще віддати перевагу металопластиковим Хенк в замін м'яких пластикових в текстилі або латунних.