Як відокремити слова пісні від музики. Як заглушили музику в пісні і залишити вокал.

Досить часто організатори дитячих свят та інших заходів стикаються з такою проблемою: то слова пісні потрібно виділити з композиції, то потрібна лише музика. Справитися з цим непростим завданням допоможуть програми, що відокремлюють слова пісень від музики .
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Скачайте програму Adobe Audition і встановіть її на персональний комп'ютер. Після створіть, приміром, на робочому столі окрему папку і помістіть в неї музичні композиції, які будете обробляти. Назвіть їх: оригінал, високі, низькі, середні.
2
Запустіть програму Adobe Audition і по черзі відкрийте всі музичні композиції.
3
Приступите до редагування треку «Оригінал». З цією метою двічі клікніть по назві композиції, що з'явився в лівій частині вікна, в результаті чого у вікні «Вид правки» з'явиться хвилеподібне позначення даного треку. Виділіть цю хвилю, двічі клікнувши по полю з її зображенням, після чого на екрані з'явиться вікно «Витяг центрального каналу». За допомогою регулятора «Рівень центрального каналу» відрегулюйте гучність треку, а за допомогою «Налаштування дискримінації» позначте область вирізання.
4
Не поспішайте відразу ж вирізати: спочатку прослухайте, що у вас вийшло, для цього натисніть "Перегляд". Якщо прослухана композиція за якістю звучання вас влаштовує, натисніть OK, і програма завершить обробку треку.
5
Обробіть наступну композицію, наприклад, низькі. Потім виберіть фільтр «Баттерфорд» і запустіть опцію «Пропустити низ». Після чого перегляньте, що вийшло. Шляхом зміни частоти доможіться ідеального варіанту: голосу не чутно і музика не втрачається.
6
Після того як нарізали фонограму по частинах, смікшіруйте всі ці частини в один файл: перейдіть у вкладку «мультитреки» і перетягніть кожен оброблений файл на свій трек. Виставите всі музичні композиції на початок, щоб можна було прослухати їх звучання в унісон. Якщо отриманий варіант вас влаштовує, натисніть у вікні OK.
Зверніть увагу
Завантажуйте ПЗ Adobe Audition 1.5 тільки з офіційного сайту!
Корисна порада
Якщо отриманий кінцевий результат вас не влаштовує, допишіть відсутні, на ваш погляд, партії музичних інструментів вручну.