Як виграти в реверсі. реверсі Як вийграть.

« Реверси » представляє собою настільну гру, яка дуже схожа на шахи або шашки. Позитивний вплив даної гри складно переоцінити: вона розвиває пам'ять і розумові здібності. Разом з тим, щоб виграти в « Реверси », довго навчатися грі не доведеться.
Вам знадобиться
  • - настільна гра «Реверси».
Інструкція
1
Ознайомтесь з правилами гри. У грі використовується стандартна дошка, в якій 64 клітини, тобто поле 8х8 і, відповідно, 64 фішки, пофарбовані в контрастні кольори (зазвичай білі і чорні). Клітини дошки пронумеровані, причому нумерація йде від лівого верхнього кута: по вертикалі вказані латинські букви, а по горизонталі в якості символів використовуються цифри. Природно, кожен гравець повинен грати фішками свого кольору (чи то білими, чи то чорними). Перед початком гри в центр гральної дошки виставляються чотири фішки: білі на клітини d4 і e5, а також чорні на клітини d5 і e4.
2
Поспостерігайте за грою інших гравців. Зверніть увагу на те, що перший хід робить гравець з чорними фішками, потім той, у кого білі. Поспостерігайте за тактикою гравців.
3
Почніть грати. Роблячи свій хід, поставте фішку на одну з клітин дошки таким чином, щоб між даною фішкою і інший фішкою такого ж кольору, яка вже встановлена на ігровій дошці, виявився безперервний ряд фішок вашого суперника. Іншими словами, виставлений ряд фішок суперника повинен бути закритий вашими фішками. Не поспішайте, роблячи черговий хід. До речі, «золоте правило» « Реверси » саме так і звучить: вважати і не поспішати. Звичайно, вважаються фішки, результуючі результат гри, але все ж під час гри ви можете прораховувати залишилися на дошці фішки.
4
Визначте тактику ведення гри. Найпростіша тактика, яку часто використовують новачки, - захоплення кутових клітин ігровий дошки. Складніша тактика - обмеження ходів суперника, тобто ви створюєте для свого противника таку ситуацію, щоб його вибір ходів був обмежений, що, природно, вам на руку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: щоб ви виграли, на ігровому полі повинно залишитися якомога більше ваших фішок.
Корисна порада
В даний час доступна комп'ютерна версія гри «Реверси».