Як написати аранжування. Як навчитися грати на піаніно.

Все початківці музиканти стикаються з однією серйозною проблемою - відсутністю приміщення для запису та аранжування творів. З огляду на те, що в даний час послуги професійних студій коштують досить дорого, можна скористатися доступною альтернативою - написати аранжування на своєму персональному комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - midi-клавіатура;
  • - синтезатор.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до написання аранжування, дізнайтеся більше про таких музичних поняттях, як «гармонія», «мелодія», «ритм» і «басова лінія». З цих основних елементів і буде сформована аранжування, точніше її фактура. Пам'ятайте: основна сукупність музики або аранжування називається фактурою. При цьому головною частиною композиції незмінно є мелодія. Гармонію можна зіграти акордами або струнним арпеджіо.
2
Зверніть увагу на ритм композиції: він грає не останню роль в елементі музичної фактури. Важливі і підголоски. Підголоски найкраще проводити під час звучання довгих нот. Це буде виглядати наступним чином: мелодія «застигає», а ви її продовжуєте за допомогою підголоски. Підголосок пишіть або вище, або нижче мелодії. До того ж, використовуйте при цьому інший музичний інструмент. Тобто в музичному творі чітко повинна простежуватися грань між основною композицією і підголоском.
3
Скачайте програму Sound Forge або інший Audio і Midi редактор і встановіть цей софт на комп'ютер. Уважно вивчіть «анотацію» до програмного забезпечення: в ній розписані секрети редагування музичних композицій, їх транспонування, мікшування і відновлення. За допомогою таких програм можна також навчитися записувати «мінусовки», без яких вам при написанні аранжувань не обійтися.
4
Записати аранжування можна і за допомогою синтезатора, якщо ви вмієте на ньому грати. Функції даного інструменту можна вивчити за допомогою інструкції та методом проб.
Зверніть увагу
Програми завантажуйте на перевірених ресурсах: в ідеалі це мають бути сайти розробників програмного забезпечення. Якщо використовувати софти з неперевірених джерел, то це може привести до інфікування ПК шкідливою програмою.
Корисна порада
Як правило, комп'ютерне аранжування записується однією людиною з використанням midi-клавіатури, яка враховує унікальну манеру гри кожного «живого» інструменту.