Як накачати ідеально тіло.

Мало хто з людей не хотів би мати гарне накачане тіло і відмінне здоров'я. Для багатьох це так залишається і недосяжною мрією, а хтось домагається результатів менше, ніж за 1 рік. Вся справа в грамотному тренувальному підході.
Інструкція
1
Пройдіть обстеження у лікаря. Перш ніж приступити до занять з обтяженням, потрібно точно з'ясувати, чи є у вас протипоказання. Від цього багато в чому залежатиме розпорядок дня, кількість і якість вправ. Вкрай не рекомендується піднімати штангу, якщо у вас існує проблеми зі спиною, суглобами або серцево-судинною системою. Якщо ж у вас все з цими аспектами в порядку, перейдіть до наступного кроку.
2
Запишіться в тренажерний зал. Ви не зможете отримати ідеальне тіло через півроку або навіть пізніше, якщо будете займатися тільки на турніку або перекладині. Вам обов'язково потрібно піднімати великі ваги на блоках і снарядах. Тому придбайте абонемент на 1 місяць для 3 занять на тиждень. В понеділок виконуйте пріседи зі штангою, жими ногами, тягу блоку за плечі і до грудей. Кожна вправа вчиняється з максимальним зусиллям по 10 разів у кожному з 5 підходів. Якщо вам дозволяють сили, додавайте по кілька кг до ваги снаряда.
3
Тренуйте груди і біцепси. В середу візьміть собі за основу наступні вправи на ці групи м'язів: жим штанги лежачи на похилій лаві, розводка гантелей в сторони, підйом штанги на лаві Скотта і попеременное згинання гантелей в ліктях. Принципи зберігаються ті ж, що і при прокачуванні плечей і грудей. Пам'ятайте про те, що перерва між підходами не повинен становити більше трьох хвилин.
4
Опрацьовуйте м'язи спини і трицепси. Нарешті, в п'ятницю зробіть станову тягу, нахили з грифом і французький жим лежачи. Слідкуйте за тим, щоб при виконанні першої вправи спина була прямою в кінцевій і початковій фазах. Кількість сетів - 5, повторень - 8-10, в залежності від ваги. Останній повинен рости пропорційно особистим габаритам.
5
Складіть собі висококалорійний раціон. Недостатньо тільки виконати вищевказаний комплекс для формування красивого тіла, оскільки для м'язів потрібно особливу білкове харчування. Найкраща їжа для набору м'язової маси: курка, яловичина, гречка, риба, сир, молоко, банани, будь-які овочі. Розбийте свій раціон на 5 прийомів через кожні 3,5 години. Все це допоможе м'язам отримати анаболічний ефект для росту.
Зверніть увагу
Виходить, що можна зробити тіло негарним і непропорційним своїми руками. А як відомо, гарні люди - це чоловіки і жінки з симетричними рисами обличчя і тіла. Якщо порівняти двох людей, перший з яких більше накочене, ніж другий. Думаю, всім стало зрозуміло, що краса м'язистого тіла, багато в чому залежить від симетрії. Це і буде нашою відповіддю на питання, - «як накачати красиве тіло?»
Корисна порада
Звичайно зміни будуть але дуже далекі до ідеального тіла. Ось декілька порад як накачати красиве тіло Адже організму потрібні вуглеводи (паливо) для енергії яку він витрачає на: дихання, травлення, мислення, на ходьбу й інші дії. 6 Качайте всі частини вашого тіло, щоб тіло збільшувалося пропорційно, є хлопці що не качають ноги, це виглядає не красиво, верхня частина тіла Накочена (руки, плечі, груди), а нижня немає (ноги худі).