Як і в чому зберігають журавлину.

Журавлина - ягода смачна і цілюща, але, на жаль, сезонна. Втім, не варто засмучуватися - способів зберегти її свіжою стільки ж, скільки в ній різних вітамінів. Журавлину охолоджують, сушать і заморожують, з неї вичавлюють сік, варять варення, наполягають на спирту, готують соуси і солодке пряне пюре.
Вам знадобиться
  • - свіжа журавлина;
  • - холодильник;
  • - зіп-пакети;
  • - паперові рушники;
  • - пекарська папір ;
  • - духовка;
  • - листи.
Інструкція
1
Для зберігання підходить тільки свіжа зріла журавлина. Такі ягоди глянцеві, тверді на дотик, пухкі. За кольором зріла журавлина може бути в діапазоні від блідо червоного до насиченого пурпурного. Висохлі, що лопнули, ягоди з коричневими плямами варто відібрати і викинути. Перед будь-яким зберіганням, журавлину потрібно перебрати - видалити сміття, бруд, хвою, відщипнути хвостики, промити під струменем проточної води і підсушити на чистому рушнику.
2
Охолоджена клюкваЧістую суху журавлину розкладіть по герметичним пластиковими контейнерами, закрийте кришкою і зберігайте в холодильнику при температурі від +1 до + 5 ° C. У такому вигляді ягода може зберегтися близько місяця.
3
Заморожена клюкваНа невеликих деках розкладіть вощений папір. Насипте на неї журавлину в один шар і помістіть в морозильник на строк до 12 годин. Дістаньте аркуші з холодильника, висипте журавлину або в зіп-пакети, або в спеціальні контейнери. Не забудьте проставити на них дату. Приберіть ємності з замороженої журавлиною назад у морозилку. У такому вигляді ягода може зберігатися до одного року.
4
Сушена клюкваЗаполніте велику широку каструлю приблизно до половини водою і доведіть її до кипіння. Занурте журавлину в киплячу воду. Дочекайтеся, поки ягоди полопають. Ця процедура дозволить, по-перше, зберегти гарний насичений колір журавлини, а по-друге, якщо шкірочка НЕ полопаються, то процес сушіння може зайняти невизначено довгий время.Откіньте ягоди на друшляк, викладіть на чисте сухе рушник і просушіть паперовим рушником. Перед цим ви можете занурити журавлину в цукровий або кукурудзяний сироп, якщо хочете отримати ягоди послаще, які можна додавати в мюслі, кранчи і «швидкі» каші.Положіте на деко кілька шарів паперових рушників і один шар пекарської папери, розсипте по підготовленому деку ягоди. Розігрійте духовку до 95 ° С і поставте туди деко з журавлиною. Зменшіть температуру до 65 ° С. Журавлина може сушитися до 8 годин, так що налаштуйтеся на тривале очікування. Вимкніть духовку і дістаньте ягоди тоді, коли вони будуть готові на ваш смак - більш м'які або більш хрусткі. Зберігайте сушені ягоди в герметичних пластикових контейнерах або скляних судинах. Сушена журавлина може зберігатися до 5 років.