Як встановити електролічильник.

З електрикою наше життя пов'язане дуже тісно. І вже з дитинства ми знаємо що таке електролічильник, але от як його встановлювати знають далеко не всі.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб встановити електролічильник, необхідно:
  • -власне електролічильник;
  • -гайкі і шурупи.
Інструкція
1
Перед установкою лічильника насамперед потрібно перевірити термін давності електролічильника. Дата держперевірки агрегату повинна знаходитися на пломбі кожуха лічильника.
2
Уважно розшифровуйте відтиск на пломбі: римські цифри - це квартал, а дві арабські на звороті - рік держперевірки. І саме ці цифри найважливіші. Адже, згідно ПУЗ, максимальний термін давності держперевірки на момент установки не повинен перевищувати 1 рік для трифазного електролічильника і 2 роки для однофазного.
3
Ідеальна висота для монтажу електролічильника - 0,8-1,7 м від підлоги. Найкращий варіант - на рівні очей, щоб легше було знімати показання з приладу, а також міняти якісь вийшли з ладу частини. Лічильник повинен стояти рівно. Максимальний ухил - не більше 1 °.
4
При установці електролічильника не можна обійти увагою і електрощит. Певних правил з його встановлення немає, але потрібно пам'ятати декілька рекомендацій, які спростять роботу з електролічильником.
5
Головне правило - ця конструкція повинна забезпечувати зручний доступ до затискачів лічильників і трансформаторів струму. Конструкція електрощита повинна забезпечувати можливість установки і знімання лічильника з лицьового боку. Кріпити лічильники можна на дерев'яних, пластмасових або металевих щитах.
6
Тепер, після установки, потрібно звернутися в енергетичну компанію, щоб ваш лічильник поставили на облік і за графіком знімали показання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xFl7sTuo-kg