Як прогнати змій. Як видалити запах цвілі з шкіряною речей.

Як правило, на дачних ділянках в кліматичних умовах середньої смуги, найчастіше зустрічаються такі змії як мідянки, полози, вужі та гадюки. Дійсно небезпечними з них є тільки гадюки. Однак відрізнити гадюку від інших видів змій буває не так вже й просто. До того ж, знайдеться не дуже велика кількість людей, яких може порадувати «сусідство» навіть з нешкідливими вужами. Як же прогнати змій з дачної ділянки?
Інструкція
1
скосити високу траву на ділянці. Розрівняйте землю, викорчують пні. Змії не люблять відкритого простору і воліють ховатися в заростях на тінистих вологих ділянках.
2
Ліквідовуйте все купи листя, піску, компосту. Спаліть сміття, розберіть великі дровітні - саме такі місця є ідеальними для зміїних гнізд.
3
Обробіть ділянку по периметру селітрою або будь-яким іншим хімічним добривом. Дану обробку слід провести три рази з інтервалом в 2-3 дні. Після цього обробляти ділянку рекомендується регулярно, один раз на місяць або по мірі появи змій. Слід врахувати, що якщо у вас є домашні тварини, то звертатися з хімічними добривами необхідно вкрай обережно. Насипте їх в недоступні для ваших улюбленців місцях - наприклад, строго під паркан.
4
Ще одним дієвим способом обробки ділянки вважається застосування оцтової есенції. Правда цей метод вимагає більш регулярної обробки чим застосування хімікатів. Практично того ж ефекту можна домогтися, помістивши в землю нафталінові кульки. Перед тим як укладати нафталін, кульки необхідно розчавити.
5
Постарайтеся повністю позбутися мишей - саме ці гризуни є улюбленими ласощами більшості змій. Не допускайте освіти на ділянці великих калюж і появи жаб - вони теж цілком придатні для зміїного «меню».
6
Встановіть на ділянці спеціальні відлякувачі змій. Як відомо, змії не сприймають високочастотні звуки і ультразвук, але дуже чутливі до інфразвуку і вібрації. Саме на цих особливостях плазунів і заснований принцип дії таких приладів - вони поширюють навколо інфразвук малої потужності. Прилади слід розміщувати в безпосередній близькості від передбачуваного місцезнаходження змій.
7
Придбайте і встановіть на ділянці вітряні «вертушки». Від їх обертання створюється вібрація і, як правило, змії уползают в пошуках спокійнішого місця.
8
Якщо всі перераховані вище способи не допомогли позбутися неприємного «сусідства», рекомендується вдатися до допомоги змієлови.