Як зменшити витрату палива на "Патріоті". Як зменшити витрату палива на уаз патріот.

УАЗ Патріот - самий ненажерливий з серійно випускаються вітчизняних автомобілів. Це обумовлюється відносно великим мотором, важкої конструкцією і наявністю повного приводу. Кузов позашляховика, не відрізняється аеродинамікою, теж не сприяє паливної економічності. Але все ж витрата палива зменшити можна.
Інструкція
1
Чи не розганяйтеся до високих швидкостей без крайньої необхідності. Сила опору потоку повітря, що набігає залежить від квадрата швидкості і коефіцієнта аеродинамічного опору. Тому кожні 10 км/год солідно додають до середнього витраті.
2
Для деякого поліпшення аеродинаміки автомобіля не опускайте бічних стекол, зніміть додатковий багажник з даху, вітрові дефлектори з капота і дверей та інші елементи обваження кустарного виготовлення. Все перераховане допомагає заощадити до 30% палива на швидкостях близько 100 км/ч.
3
Придбайте звичку не прогрівати мотор. В режимі прогріву в камери згоряння подається більше пального, ніж в прогрітий двигун. Тому робити це потрібно лише в сильні морози і не довше декількох хвилин. Якщо ви почали рух на непрогрітому двигуні, не піднімайте перший час обороти понад 2500 об/хв.
4
Намагайтеся уникати бездоріжжя і ділянок з поганим дорожнім покриттям. Звичайно, Патріоту як позашляховику вони не страшні, але при русі по поганих дорогах витрата палива зростає завжди.
5
Слідкуйте за технічним станом автомобіля. Старі свічки запалювання додають до витрати палива 5%, старий повітряний фільтр - 10%. Покришки повинні відповідати сезону і бути накачані до нормального стану. До речі, асфальтовий малюнок протектора помітно економічніше позашляхового.
6
Несправності в системі живлення Патріота здатні збільшити витрату палива на 50%. Неправильні кути установки коліс - 10-15%. Заїдають гальмівні механізми - 5-15%. Кожні 50 кг зайвої ваги в багажнику збільшують витрата палива на 4-6%. Заправка автомобіля низькоякісним бензином знижує паливну економічність ще на 10-15%.
7
Виробіть економічний стиль водіння. Він повинен виключати часті й інтенсивні розгони. Частіше гальмуєте двигуном і рідше рухайтеся накатом. Особливості пристрою сучасних моторів полягають у тому, що при гальмуванні двигуном витрата палива близький до нуля, але на холостому ходу значно вище. По можливості уникайте пробок, ділянок дороги з великою кількістю перехресть та світлофорів.
8
Ніколи не орієнтуйтеся на паспортні дані витрати палива, що публікуються виробником. Для отримання цих величин використовувалася стандартизована методика випробувань, що має мало спільного з реальним рухом на дорогах та індивідуальними стилями водіння.