Як збільшити простір в квартирі.

Розміри кімнат в малогабаритних квартирах дуже часто стають перепоною у створенні бажаного інтер'єру. Використовуючи основні поради щодо оформлення інтер'єру, можна не тільки візуально розширити простір, але і приховати багато дефекти.
Вам знадобиться
  • - будівельні матеріали для оформлення стін, підлоги, стелі
  • - меблі
  • - аксесуари
  • - фантазія
Інструкція
1
Самим основним правилом візуального збільшення розмірів приміщення є відмова від темних колірних гам на користь світлих тонів. Чим світліше кімната, тим більше і просторіше вона виглядає.
2
Грамотно обрана фактура, використана в обробці матеріалів, також є невід'ємним моментом при збільшенні простору. Дуже добре візуально розширювати квартиру будуть поверхні інтер'єру, мають відображають властивості. Стіни краще оформляти покриттями світлих тонів, без малюнків і візерунків. Якщо на стіну кладеться плитка, вона повинна бути світла і великих розмірів.
3
При монтажі підлоги теж краще використовувати світлих тонів матеріал і бажано уникати дрібних деталей. Дуже добре візуально збільшує приміщення підлогу, покритий плиткою, ламінатом, паркетом по діагоналі.
4
Щоб максимально збільшити житловий простір, можна оформити меблі і фурнітуру під колір стін. Це зробить інтер'єр більш єдиним і просторим. Варто відзначити, що в таких кімнатах краще уникати наявності арок, бордюрів і колон.
5
Також добре допоможуть збільшити простір і дзеркала. Можна повісити дзеркало напроти вікна або картини. Дуже добре розширять простір дзеркала на спинці ліжка або на стінці стелажа.
6
Важливим моментом є оформлення вікон за допомогою штор. Не потрібно використовувати важкі шторки, краще застосувати жалюзі, які дуже добре пропускають світло.
Корисна порада
Щоб максимально збільшити кімнату, необхідно оформляти дизайн інтер'єру кімнати в світлих тонах, застосовуючи дзеркальні і відображають поверхні.