Як відбілити тюль. Відбілити тюлеві фіранки.

Тюлеві фіранки чудово виглядають на вікнах, але вони швидко брудняться, вигоряють на сонці. Після прання виявляється, що тюль став жовтим або сірим. Як відбілити тюль і повернути йому первісний білосніжний колір?
Інструкція
1
Вибілити тюль можна в розчині нашатирного спирту з додаванням перекису водню. Налийте в емальоване відро гарячої води, додайте дві стиролових ложки трехпроцентной перекису водню і столову ложку нашатирного спирту. Опустіть фіранки в воду і перемішайте дерев'яною палицею або щипцями. Залиште тюль в відбілюючому розчині на 15-25 хвилин (кип'ятити не треба), після чого як слід прополощіть.
2
Можна відбілити тюль і за допомогою солі. Прополощіть фіранки в теплій воді, злегка відіжміть. Налийте в таз гарячої води, додайте прального порошку і жменю звичайної повареної солі і помістіть тюль в цей розчин на ніч - а вранці виперіть в теплій воді.
3
Сольовий розчин можна використовувати і по-іншому. Випрані фіранки замочіть на 10-15 хвилин в теплій солоній воді, злегка відіжміть, дайте стекти залишкам води - і вологими повісьте на вікно. Тюль не тільки відбілити, але ще й злегка підкрохмалити, і такі «солоні» фіранки будуть іскритися в променях світла і виглядати набагато ефектніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hgVvouCrUjY
Корисна порада
Часто фіранки доводиться вибілювати після прання в занадто гарячій воді. Щоб уникнути цього - періть їх при температурі 40 градусів, до прального порошку можна додати трохи сухого відбілювача. В такому випадку тюль після прання буде білим і додаткового відбілювання, швидше за все, не знадобиться.