Як зв'язати жакет гачком. теплий жакет гачком схема.

Пов'язані гачком жакети не виходять з моди вже багато років. Вони відрізняються вишуканою красою і ажурністю. В'язання гачком - заняття захоплююче та нескладне. Досить мати чуточкой терпіння.
Вам знадобиться
 • Стрічкоподібними блискуча пряжа:
 • - яскраво-рожева;
 • - кольору курній троянди;
 • - кольору верблюжої вовни;
 • - коричнева;
 • - лілова;
 • - кольори баклажана;
 • - сріблясто-чорна з люрексом.
 • Шовкова або бавовняна пряжа:
 • - яскраво-рожева;
 • - кольори баклажана.
 • - чорна фасонная пряжа.
 • - 10 ґудзиків;
 • - гачок.
Інструкція
1
Для цього жакета в'яжуться гачком окремі елементи: маленькі і великі розетки і круги різної величини, які потім зшиваються між собою.
2
Маленька розетка. Зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель і з'єднайте її в кільце стовпчиком. 1-й стовпчик без накиду кожного кругового ряду замінюйте на 1 повітряну петлю і закінчуйте кругової ряд 1 з'єднувальним стовпчиком в повітряну петлю начала.1-й кругової ряд: обв'яжіть кільце з 5 повітряних петель 12 стовпчиками без накіда.2-й кругової ряд: виконайте в наступну петлю 1 стовпчик без накиду + 1 стовпчик з накидом; в наступну петлю 1 стовпчик з накидом + 1 стовпчик без накиду. Повторіть мотив 5 разів.
3
Велика розетка. Зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель і з'єднайте її в кільце 1 з'єднувальним стовпчиком. 1-й стовпчик без накиду або, відповідно, 1-й стовпчик з накидом кожного кругового ряду замінюйте на 1 або 3 повітряних петлі. Закінчуйте кругової ряд 1 з'єднувальним стовпчиком в останню повітряну петлю начала.1-й кругової ряд: обв'яжіть кільце з 5 повітряних петель 12 стовпчиками без накіда.2-й кругової ряд: 1 стовпчик з накидом, 3 повітряні петлі, пропустіть 1 петлю. Повторіть 5 раз.3-й кругової ряд: виконайте в арку з 3 повітряних петель попереднього ряду 1 стовпчик без накиду + 2 стовпчики з накидом + 1 стовпчик з двома накидами + 1 стовпчик без накиду. Повторіть 5 разів.
4
Велике коло. Зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель і з'єднайте її в кільце 1 з'єднувальним стовпчиком. Зв'яжіть по колу 7 стовпчиків без накиду, потім в'яжіть круговими рядами по спіралі, виконуйте в кожному наступному круговому ряду 2 стовпчики без накиду в 1-у петлю. В'яжіть велике коло до тих пір, поки він не стане в діаметрі 5 см.
5
Середній коло. В'яжіть як велике коло, але до тих пір, поки діаметр його не досягне 3 см. Виконуйте великі і середні кола лентовидной пряжею.
6
Маленький коло. Почніть як велике коло, але закінчите його, виконавши по колу 12 стовпчиків без накиду.
7
Зробіть для всього жакета викрійку в натуральну величину і в'яжіть окремі мотиви довільно, як підкаже ваша фантазія. Накладіть готові мотиви на викрійку і зшийте.
8
Обвяжіте краю поличок візерунком для планок, рівномірно виконавши на правій поличці 10 отворів для гудзиків способом: 1 стовпчик без накиду, 2 повітряні петлі (над 1 стовпчиком без накиду зв'язати 3 повітряні петлі) .Узор для планок.1-й ряд: стрічкоподібна пряжа кольору баклажан, стовпчики без накіда.2-й ряд: стрічкоподібна пряжа кольору баклажан, 1 стовпчик без накиду, 2 повітряні петлі, пропустити 1 петлю підстави. Повторювати кілька раз.3-й ряд: пряжа з люрексом, 1 стовпчик без накиду в повітряну петлю попереднього ряду, між ними виконуйте по 1 повітряної петле.4-й ряд: стрічкоподібна пряжа кольору баклажан, 1 стовпчик без накиду, поверх отворів для гудзиків попереднього ряду в'яжіть по 3 петлі.5-й ряд: стрічкоподібна пряжа кольору баклажан, петлі «рачиного кроку» (стовпчики без накиду зліва направо).
Зверніть увагу
Для в'язання окремих мотивів вибирайте відповідний гачок. Він повинен бути в 1,5-2 рази товще пряжі, яку ви використовуєте. Через різної товщини пряжі окремі мотиви виходять різними за розміром.
Корисна порада
Зв'язати жакет з квіткових мотивів можна з пряжі будь-яких кольорів, які вам подобаються, а не тільки тих, що вказані в інструкції. При складанні жакета можна використовувати різнокольорові сатинові стрічки шириною 1 см. Їх слід присборить і вшивати між окремими мотивами.
Якщо ви вмієте в'язати гачком , перед вами відкриваються величезні можливості по оновленню власного гардеробу - ви можете пов'язати будь-який предмет одягу, доповнити свій образ в'язаними аксесуарами і створювати оригінальні моделі спідниць, жакетів і светрів на будь-який сезон. У літню пору року вам необхідна стильна і легкий одяг, і вдалим рішенням буде легкий жакет, пов'язаний з бавовняної пряжі «Ірис» гачком №3.
Інструкція
1
Складіть нитку для в'язання вдвічі і підготуйте схему узору, по якій ви будете в'язати жакет. Зв'яжіть десять мотивів візерунка, після чого зв'яжіть два півкола і два нових мотиву, щоб отримати в результаті ажурну в'язану смугу. В отвори між основними мотивами узору вплутаємося кілька квіточок.
2
Після того як візерунчастий фрагмент буде готовий, починайте провязивать полотно спочатку вгору, а потім вниз. У верхній частині полотна сформуйте пройму, а на подолі жакета зробіть обв'язку. В процесі в'язання спинки і поличок постійно звіряйтеся з готовою схемою.
3
Окремо зв'яжіть рукава - як і в попередньому прикладі, пров'яжіть три основні мотиви, приєднуючи їх один до одного, а потім зв'яжіть кілька квіточок, вплутуючись їх між мотивами. Довяжіте рукав до кінця звичайним полотном і зв'яжіть точно так же другий рукав. Кожен рукав додатково обв'яжіть стовпчиками.
4
Повністю зв'язавши передню і задню частину жакета, а також провязав рукава, починайте збірку ізделія.Трікотажним швом прошийте плечові шви, а потім відміряйте від плечових швів вниз по 12-14 см, щоб намітити розташування пройми.
5
Визначивши пройми, в основне полотно жакета ушийте рукава і обв'яжіть за схемою краю поличок і горловину. Потім виконайте бокові шви і прошийте шви рукавів. Обв'яжіть рукава по нижніх зрізах.
6
З лицьового боку ви можете прикрасити жакет будь-яким візерунком або вишивкою, зробленою контрастною ниткою. Намочіть жакет в теплій воді і розкладіть на чистій і рівній поверхні. Дочекайтеся висихання. Жакет готовий.