Як очистити свій будинок.

Нескінченні завали в квартирі, захаращення начебто потрібними, але так захаращують наш простір речами. Процес очищення від непотребу житла деколи стає випробуванням на міцність.
Вам знадобиться
  • Мішки для сміття;
  • Пакувальні ящики;
  • Бажання.
Інструкція
1
За вмісту в кімнаті можна багато чого довідатися, що ви за людина. Зберіть весь явний сміття, не забудьте зазирнути у важкодоступні місця (під ліжко, шафа, за фіранку).
2
Дуже часто мотлохом стають подарунки (м'які іграшки, посуд, плойка для волосся, книги і т.д.). Звичайно, незручно викидати такі речі на смітник, але, може, ви зважитеся роздати їх. Напевно у вашому оточенні знайдуться люди, яким ці речі дійсно необхідні.
3
Одяг. Цього у кожного і кожної предостатньо, враховуючи той темп, з яким змінюється мода. Начебто десята нова курточка, яку одягли всього раз, ну не викидати ж її. Проаналізуйте, дійсно вона вам потрібна? Добре подумайте! Якщо ні, віддайте її в добрі руки. Адже саме таким речам не вистачає місця в тісному шафі, і чим більше шафа ви купуєте, тим менше в ньому залишається місця.
4
Озирніться в кімнаті. Ви натрапили на черговий журнальний столик, який вам віддав хтось з родичів, по причині покупки нового. Швидше у вас і не особливо запитували, наскільки він вам необхідний. Позбавтеся від нього! Можна тим же шляхом, можливо, комусь він стане в пригоді на дачі або в селі.
5
Визначте, які речі можна з легкість прибрати в мішки для сміття, а які ви складете в пакувальні ящики для своїх знайомих. Можливо, пару ящиків ви все-таки вирішите поки притримати.
6
Після очищення свого будинку від мотлоху, проведіть генеральне прибирання і провітріть приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k7taE-wvuTA
Зверніть увагу
Добре проаналізуйте річ, перед тим як викидати, можливо, вона несе цінність для одного з члена вашої родини.
Корисна порада
Пам'ятайте, позбавлення від зайвих речей прекрасно надає можливість вирішити незакінчені проблеми і очистити дорогу для нових перспектів.Решіте для себе, віддавши непотрібну подаровану річ, чи не образиться дарувальник?
Сучасні інтернет-технології дозволяють не тільки знайти свій будинок на карті, але і подивитися, як він виглядає на фотографії з супутника. Знайти свій власний будинок на знімку з космосу цікаво як дорослим, так і дітям.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.google.ru, використовуючи будь-який браузер, встановлений на вашому комп'ютері.
2
У який з'явився вгорі сторінки меню виберіть розділ "карти".
3
В пошуковому рядку наберіть свій адресу у форматі: назва вулиці, номер будинку, корпус (якщо є), назва міста. Потім натисніть клавішу "enter" або кнопку "пошук на карті" .Приклад грамотно сформульованого пошукового запиту: Біловезька вул., 39 корпус 5, місто Москва
4
Натисніть на іконку "супутник" в правому верхньому кутку відкрилася карти. Графічне зображення поміняється на знімок з космосу, а покажчик, що позначає ваш будинок, залишиться. Таким чином ви зможете побачити свій будинок на фотографії, зробленої за допомогою супутника.
5
Ви можете скористатися даним сервісом для того щоб знайти будь-який будинок в будь-якій точці світу. Назви вулиць та міст можна набирати як російською або англійською, так і рідною мовою тієї країни, де ви проживаєте.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що знімки з космосу оновлюються з деякою періодичністю (для кожного з міст вона різна: від кількох місяців до кількох років), тому "пейзаж" може трохи відрізнятися від реального. Ви можете не побачити недавно побудованих будинків. Пора року на знімку може не збігатися в поточним.
Корисна порада
Будьте допитливі! Зверніть увагу на об'єкти, розташовані недалеко від вашого будинку. Бути може, ви зверніть увагу на парк або водойму, який раніше не помічали! Уважне вивчення такої карти може відкрити вам нові місця для відпочинку в безпосередній близькості від вашого дома.І ще одна опція для цікавих! За допомогою Google maps ви можете подивитися не тільки на свій будинок з висоти пташиного польоту, але і побачити інші фотографії вашого району. Для цього використовуйте "жовтого чоловічка", розташованого на карті зліва (над реле для масштабування). Мишкою перетягніть його на карту, і на ній негайно з'являться сині точки. Поставивши чоловічка на будь-яку з них, ви побачите фотографію обраного місця.