Які аксесуари для автомобіля необхідні.

Для комфортної та безпечної їзди в машині завжди повинні лежати предмети, які можуть вам знадобитися під час поїздки. Тоді під час будь нештатної ситуації вам не доведеться вдаватися до допомоги сторонніх людей. А сучасні прилади навігації та контролю за дорогою дозволять вам не відволікатися від водіння.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - аксесуари.
Інструкція
1
Подумайте про вміст свого багажника. В ньому завжди повинен лежати, так званий, набір автомобіліста - аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки, трос. Продаються спеціальні набори у вигляді сумки, які включають в себе всі ці предмети. Незайвим в багажнику буде і компресор, за допомогою якого ви зможете завжди підкачати колесо в будь-якому місці. При покупці машини в багажнику повинно лежати запасне колесо і балонний ключ необхідного розміру. Взимку покладіть в багажник скребок для згону води, щітку для очищення машини від снігу, незамерзаючу рідину. А от різні засоби для розморожування замків (WD-40, рідина для розморожування) краще тримати вдома.
2
В бардачок покладіть страховку на машину, вологі і звичайні серветки, дезинфікуючу рідину для рук, невеликої діодний ліхтарик, універсальну викрутку, робочі рукавички. Завжди прибирайте з салону помітні речі - зарядки для телефону, кронштейни для навігатора. Ці, здавалося б, дрібниці можуть залучити злодіїв, які спробують розбити скло.
3
Навігатор дуже полегшує водіям життя Його можна придбати як окремо, так і налаштувати функцію в мультимедійній системі. Але навігатор в мультимедійній системі працює гірше - він більш повільний і частіше втрачає сигнал від супутника. Можна користуватися навігатором і на мобільному телефоні. У кожному разі основна вимога для всіх навігаторів - великий екран.
4
В рішенні спірних ситуацій на дорозі вам допоможе відеореєстратор. Він веде запис дорожньої ситуації на камери, які можуть бути встановлені спереду і ззаду автомобіля. При покупці реєстратора виберіть той, який має функцію нічної відеозйомки. Єдина незручність реєстратора в тому, що його також не можна залишати в машині і доведеться постійно знімати з кронштейна.