Як вибрати лікаря в поліклініці.

Розподіл фахівців у муніципальній поліклініці зазвичай відбувається по дільничної-територіальним принципом. Однак лікуючий лікар може не підійти по тим чи іншим причинам. На щастя, чинне законодавство дає право на вибір іншого лікаря.
Інструкція
1
Зберіть відгуки на лікарів, що працюють в обраній поліклініці. Рекомендаціями можуть поділитися друзі і знайомі, сусіди і пацієнти обраного лікувально-профілактичного закладу. Дізнайтеся, яка манера спілкування у того чи іншого фахівця. Навряд чи вас влаштує лікар, який грубий зі своїми пацієнтами.
2
Оцініть професіоналізм лікаря. Якщо він дає всім приблизно одні й ті ж рекомендації, не заглиблюючись у проблему, навряд чи його можна назвати хорошим фахівцем. Має значення категорія і стаж його роботи - вибирати краще людину з досвідом. Дізнайтеся у завідуючої лікувально-профілактичним закладом, як часто її підлеглі відвідують курси підвищення кваліфікації. Віддайте перевагу лікаря, який регулярно проходить перепідготовку та вдосконалює свої знання.
3
Графік роботи лікарів також має значення. Якщо обраний фахівець приймає виключно в незручні для вас годинник, краще віддати перевагу його колезі, що працює в інший час.
4
Дізнайтеся, який тип лікування близький того чи іншого лікаря в поліклініці. Якщо ви віддаєте перевагу обходитися мінімумом ліків, шукайте спеціаліста, який буде розділяти ваші погляди. Якщо ви знаєте, що вам не підійде такий тип лікування, знайдіть лікаря, що дотримується традиційних методів.
5
Дізнатися, наскільки організовано працює той чи інший фахівець. Навряд чи вас влаштує лікар, який запізнюється до початку прийому або постійно відсутній на робочому місці. Зверніть увагу на кількість пацієнтів, що сидять біля кабінету. Якщо фахівець приймає по запису і в той же час примудряється зібрати черга з десятка людей, навряд чи його можна назвати організованим.
Зверніть увагу
Не забудьте написати заяву на ім'я головного лікаря поліклініки про те, що ви бажаєте спостерігатися у обраного вами фахівця.