Як дізнатися поштовий індекс.

На сьогоднішній день все більше людей просто не цікавляться своїм поштовим індексом. Звичайно, у вік всесвітньої телефонізації і процвітання "павутини" Інтернет листи вже давно ніхто не пише. А от посилки і бандеролі ще мають місце в житті сучасної людини і для їх відправки та отримання вказівку поштового індексу обов'язково.

Інструкція

Так от, як же швидко дізнатися індекс свого місця проживання для зазначення його в поштових документах? Перший спосіб, який є цілком логічним - дізнатися поштовий індекс в місцевому відділенні пошти, там-то його знають. До речі, цей спосіб корисний ще й тим, що вдасться ще й дізнатися, де ж знаходиться відділення пошти, не настільки популярне останнім часом.

Другий спосіб, найпростіший - запитати в сусідів по під'їзду або будинку. Один з них напевно знає і пам'ятає поштовий індекс вашого будинку. Також можна пошукати в комодах і ящиках столу старі листи і листівки, які були досить розповсюджені за радянських часів. На адресованих Вам конвертах Ви знайдете свій поштовий індекс.

Третій спосіб, і найпростіший - це визначити індекс через "всезнаючий" Інтернет. Не секрет, що в інтернеті є всі дані про міста країнах і їх державних установах. Таким чином, перший варіант знайти свій поштовий індекс в інтернеті - введення адреси свого будинку в рядок однієї з пошукових систем, і пошук на сторінках знайдених ресурсів свого поштового індексу. Другим варіантом пошуку через інтернет є виявлення свого індексу через офіційні сайти поштових відділень міста, області або країни. І третій варіант, який допоможе дізнатися свій поштовий індекс - пошук через тематичні сервіси, яких сьогодні в інтернеті велика кількість.

Як бачите, дізнатися свій поштовий індекс можна кількома шляхами, кожен з яких досить ефективний і простий у виконанні.