Як зробити коробку з картону. Як зробити коробочку з паперу.

Складно придумати річ простішу і універсальну, ніж коробка. У ній можна переносити предмети під час переїзду, зберігати милу серцю дрібниця в шафах і під ліжком, використовувати для декору квартири або в якості упаковки для подарунка.
Вам знадобиться
  • Картон, лінійка, олівець, ножиці/канцелярський ніж, клей
Інструкція
1
Візьміть великий аркуш картону. Він повинен бути досить щільним і не ламким - щоб не потріскався на згинах. Накресліть в центрі прямокутник. Це буде дно вашої коробки.
2
До правої і лівої його стороні примикають бічні сторони коробки. Їх висота дорівнює глибині самої тари.
3
До верхньої та нижньої граней основного прямокутника примикають ще дві сторони коробки - передня і задня. Їх висота дорівнює висоті бічних сторонок, описаних в попередньому пункті. З боків кожної з цих частин додайте клапани для з'єднання коробки. Якщо ви припускаєте зберігати в ній неважкі предмети, достатньо буде клапанів шириною 2 см, в іншому випадку ширину краще максимально збільшити. Ображати грані клапанів під кутом 45 градусів.
4
Зігніть картон по всім накресленим лініях. Клапани змастіть клеєм ПВА і загніть всередину, з'єднайте їх з бічними сторонами коробки.
5
Поки ця частина сохне, зробіть кришку. Довжина і ширина її на 2-5 мм більше довжини і ширини дна коробки, а висота бортиків може бути будь-хто. До двох сторонам кришки також додайте бортики для кріплення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RNNliS85ZDA
Корисна порада
Слідуючи цій схемі, можна зробити коробку з картону практично будь-якої форми. Основну геометричну фігуру повторюєте стільки раз, скільки сторін в коробці, додаєте дно і клапани і робите кришку на кілька міліметрів більше площі дна коробки.