Як очистити кеш пам'ять.

Строго кажучи, кеш пам'ять - це пам'ять комп'ютера, яка використовується процесором для тимчасового зберігання найбільш часто використовуваних даних. Коли говорять про необхідність «очистити кеш», зазвичай мається на увазі очищення кеш-пам'яті вашого інтернет-браузера, тобто того місця, де зберігаються тимчасові файли інтернету. Спосіб очищення кешу залежить від того, яким веб-браузером ви користуєтеся.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте Windows Internet Explorer, натисніть на значок «шестерня» справа вгорі сторінки. У випадаючому меню виберіть «Властивості оглядача», а в них - вкладку «Загальні». Натисніть кнопку «Видалити». В відкрилася сторінці відзначте прапорцем «Тимчасові файли Інтернету». Натисніть «Видалити» і «ОК».
2
У браузері Mozilla Firefox натисніть на помаранчевий значок Firefox. З випадного меню виберіть пункт «Журнал» - «Стерти недавню історію». У вікні, в рядку "Очистити" виберіть часовий проміжок «Все». В розділі «Подробиці» відзначте прапорцями потрібний пункт «Кеш» і натисніть «Очистити зараз» .Ще один спосіб - в розділі «Інструменти» (після натискання на помаранчевий значок браузера) вибрати з випадаючого меню "Налаштування", ще раз «Налаштування» і пункт «Додаткові». Виберіть вкладку «Мережа», а в ній підрозділ «Автономне сховище» і натисніть «Очистити зараз».
3
При використанні браузера Opera натисніть на значок браузера зліва вгорі сторінки. З випадного меню слід вибрати розділ «Налаштування», а в них - «Видалити особисті дані». Навпроти пункту "Детальна обробка» натисніть на стрілку і відзначте прапорцем варіант «Очистити кеш». Натисніть «Видалити» і «ОК».
4
Якщо ваш браузер - Google Chrome, натисніть на значок налаштувань («гайковий ключ») справа вгорі сторінки, з меню виберіть «Параметри», а в них - вкладку «Розширені». Виділіть прапорцем «Очистити кеш». У випадаючому списку відзначте період, за який ви бажаєте видалити дані. Натисніть «Видалити дані веб-перегляду» і «Закрити».
5
Для браузера Safari слід натиснути на значок налаштувань справа вгорі сторінки («шестерня»). Виберіть пункт меню «Скинути Safari" і натисніть "Скинути".
Корисна порада
В браузерах є можливість настройки автоматичного очищення кеш-пам'яті при закритті браузера. Також можливе налаштувати тимчасове обмеження зберігання інформації про журнал переглянутих веб-сторінок і про обсяг сохраняемой кеш-пам'яті.
Кеш-пам'ять веб-браузера тимчасово зберігає деякі частини відвіданих нами сайтів (зображення, сценарії). При накопиченні великого обсягу кеш-пам'яті робота веб-браузера може помітно сповільнюватися. Тому рекомендується періодично очищати пам'ять браузера. Як саме це зробити залежить від того, яким інтернет-браузером ви користуєтеся.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет
Інструкція
1
Для очищення кеш-пам'яті браузера Windows Internet Explorer перейдіть до меню налаштувань браузера справа вгорі сторінки (клацніть лівою кнопкою миші по значку «шестерня»). З випадного меню слід вибрати «Властивості оглядача». У віконці властивостей виберіть «Загальні». В розділі «Історія перегляду» натисніть «Видалити» і відзначте прапорцями ті пункти, які бажаєте видалити (тимчасові файли Інтернету, Кукі-файли, при бажанні - журнал оглядача). Знову натисніть «Видалити», а потім «ОК».
2
У браузері Mozilla Firefox для очищення пам'яті перейдіть до налаштувань, натиснувши лівою кнопкою миші по помаранчевому значку браузера вгорі екрану в лівій частині адресного рядка. Із запропонованого меню виберіть «Налаштування», в них - знову натисніть «Налаштування», а потім - вкладку «Конфіденційність». В даній вкладці можна вибрати варіанти зберігання браузером історії перегляду сайтів. Відзначте галочкою обрані варіанти.
3
Якщо ви використовуєте браузер Opera, для переходу до налаштувань натисніть на значок браузера і виберіть розділ «Видалити особисті дані». Перейдіть до пункту «Детальна обробка». Натисніть на стрілку, відзначте галочкою варіант «Очистити кеш». Натисніть «Видалити», потім «ОК» .Інший варіант - в настройках браузера виберіть вкладку «Додатково», а в ній - пункт «Історія» та натисніть кнопки "Очистити" для кешу та історії перегляду.
4
Для браузера Google Chrome перейдіть до налаштувань (натисніть на «гайковий ключ» справа вгорі на сторінці) і виберіть "Параметри". Серед них перейдіть у вкладку "Розширені", натисніть на напис «Видалити дані веб-перегляду». Помітьте прапорцем «Очистити кеш» і відзначте, за який саме період будете видаляти інформацію. Потім натисніть «Видалити дані веб-перегляду» - «Закрити».
5
У браузері Safary натисніть на значок «шестерня», що відкриває настройки браузера. В розділі «Скинути Safary» виберіть «Скинути».