Як перевірити техогляд.

Усіх власників автомобілів час від часу очікує технічний огляд їхніх транспортних засобів. Ця обов'язкова процедура досить проста у виконанні і потребують всього лише дотримання кількох нехитрих правил.
Вам знадобиться
  • -Документ, що засвідчує особу;
  • - водійське посвідчення;
  • - підтвердження прав володіння;
  • - свідоцтво про реєстрацію;
  • - транспортний талон;
  • - квитанції, що підтверджують сплату податку на транспортний засіб.
Інструкція
1
Зберіть усі необхідні документи.
2
Підготуйте автомобіль до перевірки. Транспортний засіб має бути повністю справним, його технічний стан не повинно викликати питань і сумнівів у співробітників ГИБДД. Прослідкуйте, щоб ваш автомобіль був укомплектований аптечкою нового зразка, знаком аварійної зупинки і вогнегасником. Обов'язковим є наявність не менше двох противідкатних упорів для автобусів з дозволеною максимальною масою понад 5 тонн і вантажних авто з дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонн. Якщо під час інструментального контролю будуть виявлені деякі неполадки, потрібно пройти повторний огляд, але вже щодо несправних агрегатів і вузлів. Зверніть увагу, що пройти такий огляд слід не пізніше, ніж через десять днів після основного.
3
Уявіть в ГИБДД повний пакет потрібних документів: паспорт власника транспортного засобу та свідоцтво про реєстрацію автомобіля, не забудьте водійське посвідчення.
4
Пройдіть технічний огляд в органах ГИБДД з дотриманням всіх вищевказаних інструкцій.
5
Зверніться у відділення ДАІ за місцем проживання після того, як отримаєте підтвердження про проходження інструментального огляду. Тепер співробітники ГИБДД перевірять документи, звірять номери і видадуть талон техогляду.
Зверніть увагу
У випадку якщо ви з якихось причин проігнорували техогляд, дорожня інспекція має право вилучити номери автомобіля або виписати постанову про те, що експлуатація даного транспортного засобу забороняється.
Корисна порада
Якщо в документи вашого автомобіля найближчим часом вносилися зміни (змінювалися відомості про власника авто або зміна реєстраційного знака), новий талон ви отримаєте без огляду технічного стану автомобіля, так як він проходив в процесі внесення змін.