Як клеїти шпалери на стелі. Як оновити старі шпалери на стелю.

Як каже народна мудрість: "Ремонт не можна завершити, його можна тільки призупинити!" Щоб ця "зупинка" сталася якомога швидше, стеля краще не фарбувати, а обклеїти шпалерами. Це буде набагато швидше і чистіше.
Вам знадобиться
  • Стельові шпалери
  • Грунтовка
  • Клей для шпалер
  • Валик
  • Стремянка
Інструкція
1
На самому початку потрібно вибрати вид шпалер, які будуть приклеєні на стелі. Це можуть бути як звичайні російські шпалери для стелі, так і імпортні шпалери під фарбування. При покупці шпалер краще відразу купити спеціальний клей для цього виду шпалер.
2
Після того, як шпалери обрані, потрібно "розчистити плацдарм". Тобто максимально очистити стелю від попереднього покриття. Якщо стеля була побілена, то потрібно змити всю побілку, інакше шпалери не приклеїться до побілки. Якщо ж на стелі були старі шпалери, то потрібно їх зняти, а якщо вони не відклеюються, то попередньо намочити їх і потім зчистити тонким шпателем.
3
Щойно стеля буде очищений, перед поклейкой шпалер потрібно нанести ґрунтовку, щоб шпалери міцно трималися. Грунтовки бувають різних видів, найбільш підходящу для вашого приміщення вам повинні порадити в магазині. Після нанесення грунтовка повинна просохнути.
4
Поки грунтовка сохне, можна відміряти і нарізати листи шпалер і розвести клей. Дуже важливо дотримуватися рецептуру розведення клею, щоб шпалери добре пріклеілісь.Когда грунтовка висохла, можна починати клеїти шпалери.
5
Клеїти шпалери на стелю краще всього удвох. Відріз шпалер добре промащується клеєм, складається навпіл, і піднімається до стелі. Потім полотно прикладається до стелі і вирівнюється. Після цього за допомогою гумового шпателя полотно притискається до стелі і складки акуратно розправляються. Помічник у цей час притримує намазане клеєм полотно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_5UDRVqI1Kc
Корисна порада
Не забудьте закрити всі кватирки або відключити батареї центрального опалення.