Як повернути свій номер ICQ.

"Даний номер ICQ вже використовується на іншому комп'ютері ..." Знайоме повідомлення? Воно означає, що ваш номер ICQ знаходиться в руках зловмисників. Які заходи слід вжити негайно, щоб повернути номер ICQ? Як уникнути подібних ситуацій в майбутньому? Дійте рішуче і без зволікання.
Інструкція
1
Якщо при реєстрації ICQ-аккаунта ви встановлювали секретне питання і відповідь на нього, то: - введіть номер вашого uin на сторінці https://www.icq.com/password/;- введіть відповідь на секретне питання; - вкажіть e-mail, на який вам буде висланий тимчасовий пароль (його рекомендується відразу ж змінити).
2
Якщо при реєстрації ICQ-аккаунта ви не встановили секретне питання і відповідь на нього, то: - введіть номер вашого uin на сторінці https://www.icq.com/password/;- вкажіть т.зв. праймарі e-mail (адреса пошти, з якої ви реєстрували ваш ICQ-аккаунт); - отримаєте лист з кодом для продовження роботи; - вам буде висланий тимчасовий пароль, який рекомендується змінити якнайшвидше.
3
Якщо на кроці 1-2 ви отримали повідомлення "we can not send your password to ...", перевірте написання вашої поштової адреси. Якщо ви не можете згадати ні відповідь на секретне питання, ні адресу, з якої ви реєстрували icq-аккаунт - на жаль, ваші шанси самостійно повернути собі свій номер ICQ невеликі.
4
Якщо вам не вдалося повернути свій номер ICQ за допомогою описаних вище дій - не варто зневірятися. Першим ділом, оповестіте ваших співрозмовників в контакт-листі про те, що ви змінили номер ICQ. Попередьте ваших друзів, щоб вони не відповідали на icq-повідомлення, що надходять їм з вашого колишнього номера. По-друге - дайте оголошення про втрату номера і проханням про допомогу на спеціалізованих дошках оголошень: відновлення доступу до аккаунту, втраченого в результаті дії вірусів, займає у досвідчених комп'ютерників усього кілька хвилин.
5
Щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому, дотримуйтеся елементарних правил безпеки: - Регулярно перевіряйте ваш комп'ютер на наявність вірусів і шкідливих програм, що здійснюють крадіжку паролей.- Не використовуйте простих паролів для ICQ-аккаунта. Використовуйте складні буквено-цифрові комбінації. Раз на кілька місяців міняйте пароль на доступ до ICQ. Не використовуйте однакових паролів для доступу до ICQ і поштової ящіку.- Встановіть складний секретне питання, відповідь на який відомий тільки вам. Дівоче прізвище матері зловмисникові буде дізнатися набагато складніше, ніж кличку вашого домашнього пітомца.- Пускаючи за свій комп'ютер друзів і знайомих, створіть для них спеціальний гостьовий аккаунт.І пам'ятайте: "Хто попереджений - той озброєний!"
В даний час в мережі почастішали випадки крадіжки номерів icq. Деякі вважають, що після втрати доступу до даного сервісу відновити його неможливо. Насправді повернути свій номер icq можна за допомогою декількох способів.
Інструкція
1
Відновіть доступ через свою поштову скриньку. Навіть якщо хто-небудь заволодів вашими даними для входу в icq, це ще не говорить про те, що зловмисник зламав ваш e-mail, до якого прив'язана ваша обліковий запис. В першу чергу, зіткнувшись з крадіжкою номера icq, спробуйте увійти в свою пошту і поміняйте пароль до неї.
2
Відновіть доступ. Для цього відкрийте програму через меню «Пуск» або натиснувши на значок, розташований на робочому столі комп'ютера. В формі, що з'явилася для авторизації в поле e-mail введіть адресу своєї електронної пошти, до якого прив'язаний аккаунт. Нижче введіть свій старий пароль. Якщо увійти в обліковий запис вам не вдасться, пройдіть по посиланню відновлення доступу до icq.
3
У формі, у відповідному полі вкажіть адресу електронної пошти, який ви вводили на етапі реєстрації користувача. Далі натисніть кнопку «Відновити». Швидше за все, системою вам буде запропоновано відповісти на деякі питання для відновлення пароля. Наприклад, відповідь на контрольне запитання, який ви вказували при реєстрації аккаунта. Після цього вам на електронну адресу надійде лист або з новим паролем для входу в систему, або з зазначенням посилання, по якій вам необхідно пройти. Якщо лист в папці "Вхідні" відсутній, уважно перевірте папку «Спам» - іноді воно потрапляє туди.
4
При переході за посиланням відкриється форма, в якій введіть новий пароль. При його призначенні вказуйте не тільки цифри, але і букви у верхньому і нижньому регістрі, наприклад: U8bFkOL6. Зловмисникам буде дуже важко заволодіти подібним паролем. Запишіть новий пароль в місце, недоступне для третіх осіб, або запам'ятайте його.
5
Іноді після цих маніпуляцій на пошту може прийти лист, в якому необхідно пройти за посиланням в цілях підтвердження нового пароля.
6
Тепер ви можете ввести нові дані і увійти в систему icq.