Як підключити динаміки в авто. Як підключити Автоколонки.

Гарна акустика є прекрасним доповненням практично будь-якого автомобіля. Але в більшості базових комплектацій відсутні колонки. Найпростіше купити їх і самостійно встановити в ваш автомобіль. Так ви заощадите гроші і зробите все на свій смак.
Вам знадобиться
  • - динаміки;
  • - паяльник;
  • - припой;
  • - проводка необхідного типу і перетину;
  • - викрутки;
  • - набір гайкових ключів
Інструкція
1
Обесточьте автомобіль перед початком робіт, щоб уникнути короткого замикання. Для цього від'єднайте мінусову клему з акумулятора. Уважно вивчіть інструкцію і рекомендації, які додаються до динаміків. Не забудьте придбати проводку. В деяких комплектаціях вже присутній аудиоподготовка, однак прокладені дроти можуть бути декілька відмінного від запланованого розтину, що значно позначиться на довговічності динаміків, а також на якості відтвореного звуку.
2
Виберіть місце, куди ви будете встановлювати динаміки. Зазвичай їх розташовують в дверях і на задній полиці, яка через це одержала назву акустичної. Якщо в обшивці дверей вже є пази для установки, то необхідно зняти захисні панелі і прикріпити динаміки.
3
Виготовте подіуми, якщо місця під динаміки у вашій комплектації немає. Подіум - це своєрідний перехідник, який дозволяє встановити динамік так, щоб він естетично виглядав на фоні обшивці дверей. Для виготовлення подіумів використовуйте прогумований пластик або фанеру. Крихкий пластик буде видавати від вібрацій неприємний тріск. Неодноразово робіть примірку заготовки, щоб максимально знизити ризик зіпсувати матеріал. Готовий подіум прикріпіть за допомогою саморізів, попередньо змастивши краю, які прилягають до обшивки, герметиком.
4
Припаяйте дроти до динаміка. На місця спайки приклейте шматочки кольорової ізоляційної стрічки. Тепер потрібно акуратно прокласти проводку. Її необхідно підвести до головного пристрою, яке зазвичай розташовується в центральній частині торпеди. На деяких моделях автомобілів для цього потрібно частково розібрати нижню частину.
5
Проведіть дроти з дверей через спеціальний технічний отвір. Для цього візьміть волосінь середньої жорсткості, прикріпіть на її кінець проводу. Просуньте волосінь всередину двері і Протягніть через отвір, потім вставте її в спеціальну захисну гофровану трубку і витягніть в салоні автомобіля. Акуратно тягніть на себе волосінь до тих пір, поки не з'явиться її кінець з проводами. Після цього підведіть проводку до тильної сторони магнітоли. Ретельно закріпіть кожен провід по всій довжині. У відкритих місцях замаскуйте його. Підключіть до магнітоли і перевірте працездатність.
Корисна порада
Ретельно стежте за прокладкою дроти, що ненавмисно не пошкодити його.
Досить часто автовласники набувають нових акустичні прилади в свої автомобілі. Справа в тому, що стандартна акустика в більшості випадків не відповідає бажаному.
Інструкція
1
Зазвичай акустика в магнітолі підключається за принципом «один канал - один динамік». Для кращого звучання використовуйте комбіновані способи підключення навантаження. Даний спосіб має на увазі використання особливостей побудови мостових підсилювачів сучасних магнітол. Ви досягнете більш якісного звучання. Таке рішення не вимагає серйозних витрат часу, а також засобів. Для цієї мети використовуйте магнітоли, які мають мостові підсилювачі великої потужності. Однак вам не вдасться використати для цієї мети магнітолу, яка має чотириканальний підсилювач малої потужності.
2
Якість звучання навіть дешевої магнітоли ви можете серйозно поліпшити. Більшість малогабаритних коаксіальних або широкосмугових фронтальних гучномовців, через неправильно оформлення низкочастотника, грають з великим перевантаженням. Ви обов'язково помітите спотворення при середньому рівні гучності. Для усунення цього дефекту застосуєте ФВЧ. Для досягнення гарного результату використовуйте фільтри першого порядку, які мають частоту зрізу 90-180 Гц.
3
Також ви можете скористатися іншим способом. Виконайте перехід до рознесеною акустиці. Виконайте монтаж Мідбасові головок в акустичне оформлення. Також скористайтеся роздільним посиленням. Тоді ви будете мати можливість регулювання тонального балансу не тільки регуляторами тембру, але і розподільниками потужності підсилювачів. Якщо у вас є готовий комплект двосмугової АС, то придбайте штатний кросовер. Розділіть входи ФВЧ і ФНЧ для підключення до фронтальним і тиловим каналам відповідно. Канали рівній потужності, які працюють на "пищалки" працюватимуть набагато краще.