Як змінити покажчик миші. Як змінити кнопки у миші.

Зовнішній вигляд покажчика миші залежить від схеми, використовуваної зараз графічним інтерфейсом операційної системи. Ця схема містить набір варіантів оформлення покажчика і може бути змінена користувачем через відповідний компонент ОС. За допомогою цього ж компонента можна вибірково змінювати окремі покажчики, що входять до набір поточної схеми.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте версію ОС Windows 7, то найкоротший шлях до налаштувань покажчика миші лежить через поле пошукового запиту в головному меню системи. Натисніть клавішу Win, щоб розкрити цей меню, і в віконце з текстом «Знайти програми та файли» введіть слово «миша». Система відобразить список з майже двох десятків рядків, серед яких буде і посилання «Зміна виду покажчика миші» - клікніть по ній.
2
В інших версіях ОС Windows після відкриття головного меню натисканням клавіші Win або клацанням по кнопці «Пуск» знайдіть посилання на запуск Панелі управління. Відкривши Панель, перейдіть в розділ з назвою «Оформлення і теми» і натисніть посилання «Покажчики миші» в лівому фреймі. В результаті дій, описаних в цьому і попередньому кроках, відкриється вкладка "Покажчики" вікна властивостей миші.
3
Поміняйте цілком весь набір покажчиків миші, який операційна система використовує в різних ситуаціях, вибравши один з варіантів в випадаючому списку «Схема». Після цього натисніть кнопку OK і процедура буде завершена.
4
Виберіть у списку «Налаштування» потрібний рядок, якщо змінити потрібна тільки один або декілька з покажчиків, використовуваних поточної схемою оформлення графічного інтерфейсу Windows. Потім натисніть кнопку «Обзор», виберіть файл, що містить потрібний покажчик, і клацніть по кнопці «Відкрити». При необхідності повторіть цю процедуру для покажчиків миші в інших рядках списку, а потім натисніть кнопку OK.
5
Якщо у вас є власний набір покажчиків миші, що не входить в список встановлених за замовчуванням схем, то почніть з копіювання файлів в потрібну папку. Windows зберігає курсори в каталозі Cursors, який поміщений в папку Windows системного диска - створіть в ньому додаткову папку для нових курсорів і скопіюйте туди додаються файли. Потім виконайте процедуру, описану в попередньому кроці.