Як встановити газовий лічильник. газовий лічильник чи варто встановлювати.

Тарифи на користування різними побутовими послугами підвищуються - і природний газ, який підведений до більшості багатоквартирних будинків, не є винятком із дорожчаючих ресурсів. Зекономити кошти, які ви витрачаєте на газ, можна шляхом установки газового лічильника в своїй квартирі. У цій статті ми розповімо, як проходить процедура установки лічильника в звичайному багатоквартирному будинку.
Інструкція
1
Для початку зверніться до керуючої компанії за місцем проживання, щоб отримати згоду на установку нового газового обладнання. Вирушайте з підписаним дозволом до районного газовий пункт, щоб вам надали проект газового обладнання та технічні умови, необхідні для установки лічильника.
2
Потім замовте новий проект газового обладнання своєї квартири з урахуванням установки майбутнього газового лічильника. Принесіть новий проект в газовий пункт, щоб вам надали потрібний перелік обладнання для установки лічильника.
3
Також перед установкою ви повинні викликати додому майстра для огляду наявного газового обладнання. Майстер підкаже, який тип лічильника вам потрібно придбати.
4
Тепер, після того, як ви подали заявку на пломбування лічильника і взяли всі потрібні довідки в газовому управлінні, настав момент покупки лічильника. Придбайте обладнання, тип якого вам підказав майстер, і викличте майстра для установки лічильника.
5
Тимчасовий установки лічильника і зварювання майстер відключить на деякий час весь газовий стояк для забезпечення безпеки при установці. Після цього опломбує лічильник і віднесіть довідку в газове управління про те, що потрібно провести перерахунок оплати за газ.
6
З цього моменту газовий лічильник у вашому будинку встановлений. З наступного місяця оплату за газ з вас будуть знімати відповідно з лічильником і його показниками. Після установки ви можете не чіпати лічильник до планової перевірки, яка настане через кілька років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=INehWCc5GoU