Як оновити internet explorer 8.

Сучасне життя не може існувати без використання інтернету, робота з яким неможлива без браузерів. Останні, як і будь-яке програмне забезпечення, вдосконалюються час від часу і стають актуальнішими після оновлення.
Вам знадобиться
  • Навики роботи з комп'ютером на рівні користувача, комп'ютер з доступом до інтернет.
Інструкція
1
Фірма Microsoft завжди приділяла велику увагу мережевим технологіям, в тому числі й інтернет-браузеру, що входить в комплект будь-якої версії операційної системи Windows. 19 березня 2009 компанія представила користувачам нову версію програми - Internet Explorer 8 (скорочено IE8). Даний браузер не є винятком, і після деякого часу втрачає актуальність без оновлення. Часто з останньою версією поновлення виправляються будь-які помилки, помічені при експлуатації попереднього варіанту або просто додаються нові функції.
2
Зазвичай Windows налаштований так, що перевіряє існуючі поновлення на сервері розробника автоматично, відповідно до свого графіка. В такому випадку ваш браузер повинен бути оновлений.
3
Якщо функція автоматичного оновлення відключена, запустіть Internet Explorer 8. В меню «сервіс» виберіть вкладку «Центр оновлення Windows". Браузер може запропонувати вам різні варіанти оновлення. Виберіть будь-який відповідний вам варіант, відповідний тому, що всі найважливіші та останні зміни будуть внесені. Так як браузер є інтегрованим в операційну систему, а поновлення його безкоштовні - кращим варіантом буде оновлення безпосередньо через офіційний сайт або сервер Microsoft.
4
Інший варіант оновлення може бути запропонований вам при відвідуванні офіційного сайту http://www.microsoft.com/rus/. Для цього в пошуковому рядку напишіть запит «оновлення internet explorer 8». Вам будуть знайдені посилання з можливими варіантами дій і їх описом.
5
Більш радикальний спосіб, до якого варто схилитися в разі поновлення при серйозних помилках або відсутності можливості скористатися попередніми варіантами оновлення, є переустановка браузера. Для цього, за аналогією з попереднім пунктом, скачайте інсталяційний файл даного браузера і запустіть установку. Антивірусна програма може попередити вас про зміни на вашому комп'ютері, в разі скачування інсталяційний файл з офіційного сайту дозвольте установку. В діалогових вікнах установки необхідно поставити галочку в пункті «дозволити оновлення».
Зверніть увагу
Необхідно зауважити, що версія IE8 вже не нова, а компанія Microsoft випустила IE9 і IE10. Має сенс оновити свій Internet Explorer на іншу, новішу версію. Однак, дана функція доступна не всім власникам операційних систем сімейства Windows. IE9 сумісний з Vista і 7, а IE10 тільки з останньою версією - Windows 7.