Як розібрати комп'ютерне крісло.

Практично всі поломки комп'ютерних крісел походять від їх перевантаження. З плином часу пластикові деталі зношуються і виходять з ладу. Замінити зламані деталі комп'ютерного крісла досить просто. Але перед тим як провести ремонт, крісло необхідно розібрати, а це часто викликає труднощі. Як же розібрати комп'ютерне крісло?
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - гумовий молоток;
  • - шліцьова викрутка;
  • - кільцева виколотка.
Інструкція
1
Зніміть сидіння комп'ютерного крісла. Для цього необхідно перевернути крісло вгору хрестовиною і відкрутити чотири кріпильні болти за допомогою хрестової викрутки. Дані болти з'єднують механізм регулювання висоти - піастри - з сидінням крісла.
2
Демонтуйте підлокітники крісла. Для цього відкрутіть болти, що з'єднують підлокітники з пластиною кріплення. Зніміть пластини, відкрутивши її кріпильні гвинти.
3
Від'єднайте піастри від газліфта, обережно постукавши по ній гумовим молотком. Слід врахувати, що при тривалій експлуатації або підвищеної вологості повітря в приміщенні, конусне з'єднання піастри з газліфтом може «прикипіти». У цьому випадку необхідно ретельно простукати молотком місце навколо пневмопатрона. Іноді цей процес вимагає значних зусиль. Будьте обережні - постарайтеся не погнути піастри.
4
Від'єднайте перманент-контакт, відкрутивши спеціальні болти. Даний механізм забезпечує з'єднання сидіння і спинки комп'ютерного крісла. Нижня його частина з'єднана з піастри, а верхня - зі спинкою крісла за допомогою болтів.
5
Від'єднайте хрестовину крісла від газліфта. Газлифт скріплений з хрестовиною за допомогою конусного з'єднання. Тому для того щоб від'єднати механізм, досить просто постукати по ньому молотком. Однак, в газліфті є тендітні елементи кріплення, прямий вплив на які неминуче призведе до їх поломки. Тому для проведення даної операції рекомендується використовувати спеціальний інструмент - кільцеву вибивач. Зафіксуйте хрестовину, встановіть інструмент і вибийте газлифт, вдаривши важким молотком.
6
Вийміть коліщатка крісла з настановних гнізд. Вийміть заглушки з сталевого корпусу. Для цього необхідно по черзі зрушити п'ять кожухів, підчепивши їх краї за допомогою шліцьовій викрутки. Комп'ютерне крісло повністю розібрано.