Як подякувати оригінально.

Хочеться іноді оригінально подякувати людини за надану послугу. Але, на жаль, фантазія в найпотрібніший момент може підвести, і вам залишиться тільки нервово м'ятися, зніяковіло вимовляючи: «Спасибі». І хоча вираз подяки вже само по собі приємно, але хотілося б, щоб воно було незвичайним і відображало всю глибину вашої вдячності й уваги.
Вам знадобиться
  • - знання смаків людини, яку ви хочете віддячити;
  • - квіти;
  • - листівка;
  • - усна подяка з доброзичливим тоном.
Інструкція
1
Знаків уваги, за допомогою яких можна висловити свою подяку, багато. Це і звичайне «спасибі» і маленькі дрібниці, здатні підняти людині настрій і продемонструвати йому вашу вдячність.
2
Останнім часом дуже популярними стали музичні привіти і поздоровлення. Якщо ваш знайомий меломан, замовте йому музичний подарунок на хвилі улюбленого радіо. Музичні вітання не дарма користуються такою популярністю, оскільки символізують вашу увагу і не потребують будь-яких зобов'язань, як у випадку з відчутними подарунками. Але при цьому постарайтеся, щоб людина в потрібний момент почув ваш музичний привіт: було б шкода, якби він виявився незатребуваним.
3
Подаруйте листівку і квіти - традиційно вони вважаються символами уваги і шанобливого ставлення. І хоча багатьом вони навряд чи здадуться оригінальними, зате цей спосіб демонстрації уваги перевірений часом, а значить, оцінений по заслугам. Погодьтеся, будь-якій жінці буде приємно, якщо прийшовши додому або в офіс, вона побачить букет квітів або красиву троянду із вдячною листівкою. Не забудьте підписати листівку особисто, напишіть хоч пару рядків, адже, незважаючи на незліченні поздоровлення, видрукувані в друкарні, людині приємно усвідомлювати, що ви витратили на нього час і додали до вже написаним словами щось своє. А якщо ви хочете підкреслити свою особливу вдячність, виготовте листівку самі. Відомо, час - найцінніше, що у нас є, і те, що ви не пошкодували його на виготовлення листівки своїми руками, само по собі гріє душу більше, ніж тисячі слів.
4
Намалюйте на повітряних кульках посмішечки, підпишіть побажання, м'які іграшки та сердечка зі словами «спасибі» теж хороша ідея здивувати людину і подарувати йому гарний настрій. Однак тут врахуйте стать і вік людини. Молодій дівчині це буде приємно, а ось чоловікові у віці навряд чи підійде.
5
Якщо ви знаєте, чим захоплюється ваш благодійник, подаруйте йому щось, чого він любить присвячувати свій час: запросити на гру в боулінг, пейнтбол, презентувати книгу і т. Д.
6
Подякуйте за допомогою білбордів та рекламних плакатів, розвиток реклами створило безліч варіантів такого роду оголошень, привітань і т.д. В такому випадку, про вашу вдячності дізнається не тільки людина, яку ви хочете подякувати, а й усе місто. Втім, посадовій особі ви можете висловити подяку через публікацію в місцевих ЗМІ, зазвичай їм це дуже лестить.
Зверніть увагу
А для людей, пов'язаних глибокої серцевої прихильністю, оригінальним знаком подяки може бути навіть банальне «спасибі», що з'явилося на вкритому кригою склі в морозний день.