Як зібрати перфоратор.

Перфоратор - незамінний пристрій під час ремонту. Хоча він дещо схожий з дрилем, але все ж має одну істотну відмінність - свердління з ударом. Зважаючи на це, він корисний при сколюванні плитки, бетону і цегли. Однак, як і інша електротехніка, перфоратор з часом може поламатися, тому власникові цього пристрою важливо знати, як розібрати і зібрати агрегат, а також, як його відремонтувати.
Вам знадобиться
  • - мастило;
  • - ключ;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Для того щоб нанести мастило на робочий вал, перфоратор потрібно правильно розібрати. Зніміть кільце, що звільняє втулку, внутрішній кулька, а також пружину. Після чого висуньте щит підшипника і зніміть перемикач.
2
Потім демонтуйте з кожуха щит, що захищає підшипник, і зніміть фіксатор, пружину, а також кільце. Слідом за цим зніміть замикаючу пружину. Після цього зніміть планки, шайби, кільце, поршень і циліндр. Нанесіть на проміжний вал консистентну мастило в кількості один грам, а потім послідовно зберіть перфоратор.
3
Щоб зібрати редуктор з корпусом, притисніть замикаючу пружину до редуктора і встановіть зверху на редуктор частина корпусу. При цьому корпус редуктора притримуйте однією рукою, не даючи йому повністю покрити редуктор (залиште невеликий отвір: 4-5 міліметрів). Корпус повинен так примикати до редуктора, щоб через отвір видно було канал, який створений задніми і передніми переключающими планками, і щоб при цьому вилка замикаючої пружини збігалася з відповідним отвором перемикача.
4
Виконайте остаточну зборку редуктора перфоратора. Для цього перемикач поверніть по годинникової стрілки, встановивши його в режим «молоток».
5
Після цього закрийте редуктор, щоб положення, в якому знаходиться торець щита, було схоже з положенням корпусу. Щоб було простіше закривати корпус редуктора, кілька разів поверніть перемикач, перемістивши його з положення «молоток» в положення «свердління з ударом». Зафіксувавши корпус редуктора, обов'язково протестуйте роботу перфоратора.
Зверніть увагу
Ніколи не розбирайте пристрій, який знаходиться на гарантійному обслуговуванні!
Корисна порада
Якщо у вас немає досвіду проведення подібних робіт, віддайте свій зламався перфоратор в сервісний центр: його там якісно відремонтують.