Як встановити опалення.

Автономне опалення - це хороша альтернатива звичайному опаленню, що дозволяє заощадити кошти і забезпечити свій будинок теплом навіть тоді, коли стандартне опалення з якихось причин несправне. Встановити автономне газове опалення нескладно, якщо крок за кроком виконувати потрібні дії, про які ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Перший крок до встановлення автономного опалення - це подача заяви в міське газове управління. В заяві вкажіть свої паспортні дані і подайте заявку на підключення газового котла відповідно до технічними характеристиками за адресою вашого проживання.
2
Технічні умови підключення зокрема включають в себе кількість вже встановлених в будинку газових котлів, а також проводиться гідравлічний розрахунок системи газопостачання. Газові стояки в будинках не припускають такого навантаження, яка подається газовими котлами, і тому в будинку автономне опалення може бути встановлено тільки в 10% квартир.
3
Після подачі заява зверніться до проектної організації, яка має ліцензію на роботи з газопроводом будинку відповідно до кадастровим паспортом вашої квартири, в якому повинно бути вказано місце розташування котла. Найчастіше його встановлюють на кухні.
4
Готовий проект узгодьте з газовим підприємством і обговоріть установку газового лічильника.
5
У газовому підприємстві пройдіть інструктаж по користуванню газовим обладнанням і дізнайтеся всі аспекти техніки безпеки. Отримайте довідку і пам'ятку про користування газовим котлом.
6
Потім отримаєте акт технічного стану вентиляційного каналу у вашій квартирі в МВС, щоб отримати дозвіл на безпечну установку котла.
7
Уже після цього відправляйтеся купувати котел. До котла при покупці обов'язково повинен додаватися сертифікат відповідності, що показує його придатність до використання. Укладіть договір на техобслуговування котла і гарантійний талон.
8
Після покупки котла зверніться в газове підприємство, щоб обговорити дату установки і запуску котла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OGryqdSQNF8