Як зберегти фізичне здоров'я.

Бути здоровим і довго жити мріє кожна людина. Але неправильно покладати всі надії на хорошу генетику або молодість, адже несприятливі фактори підстерігають сучасної людини на кожному кроці. Варто лише відкоригувати свої звички і спосіб життя, щоб здоров'я стало постійним і вдячним вашим супутником.
Інструкція
1
Шлях кожного до здоров'я і довголіття повинен починатися з бажання. Саме сильне бажання бути здоровим народжує сильну мотивацію, а мотивація, в свою чергу, стимулює силу волі. Почніть з вироблення у себе такого бажання. Напевно, багато хто помічав, як згубно діють на спосіб життя негативні емоції: злість, смуток, ненависть ревнощі, заздрість. Їх вбивче вплив починається з заїдання проблем і закінчується підвищеним інтересом до шкідливих «заспокоювачі душі» (нікотину, алкоголю, наркотиків). Намагайтеся позбуватися від негативу на догоду спокою, оптимізму і гарному настрою.
2
Внутрішня стійкість до стресів, рівний настрій без «бур» у вигляді неврозів, страхів і сумнівів, є основою міцного імунітету і фізичного здоров'я. Постарайтеся жити так, щоб отримувати задоволення від кожного прожитого дня, від дрібних радощів і спілкування. Існує також 12 факторів, які безпосередньо впливають на якість і тривалість життя. Розгляньте і скоректуйте кожен з них, це допоможе вам поліпшити своє самопочуття і потенціал власних резервів.
3
Зверніть увагу на наступні фактори: харчування, спадковість, вода, медикаменти, екологія, рух, агресія бактерій і вірусів, травми, психологія, біоенергетика, шкідливі звички, час. Кожен з них ви можете змінити так, щоб якість вашого життя підвищився, а частота виникнення різних захворювань поступово знижувалася.
4
Намагайтеся вживати в їжу тільки свіжі продукти і чисту воду. Не переїдайте. Регулярно очищайте організм від токсинів.
5
Зробіть помірні фізичні навантаження обов'язковою складовою вашого життя. Частіше ходіть пішки. Не відмовляйтеся і від розумових навантажень. Більше читайте і дізнавайтеся щось нове.
6
Забудьте про шкідливі звички. Не зловживайте медикаментами, віддаючи перевагу лікуванню народними засобами.
7
Будьте максимально уважні та обережні. Оточіть себе позитивними і енергійними людьми і намагайтеся бути на тій же хвилі.