Як спланувати кухню.

Причини, за якими захотілося мати нову, зручну кухонні меблі можуть бути різними. У кого-то змінилося відчуття кольору, комусь просто захотілося радості й новизни. Правильно спланувати кухню - важлива справа.
Інструкція
1
Виділіть 2:00 на аналітичну роботу. Візьміть кілька аркушів паперу і, бажано, кілька ручок з різнокольоровими чорнилами. Листи розділіть на дві колонки.
2
Беріть перший лист. Починайте в першу колонку по рядках записувати всі продукти тривалого зберігання. А в другій колонці, навпроти продукту пишіть кількість пакетів, або штук, або кілограмів цього продукту, які у вас завжди повинні бути в запасі. Вийде приблизно так: рис - 2 пакети. Коли всі продукти будуть перераховані, порахуйте, скільки поличок або шухлядок вам буде потрібно, щоб все це укласти. Пам'ятайте, що будь-який пакет бажано брати з полиці, не перекладаючи інші пакети. Саме в цьому полягає зручність викочують ящиків.
3
Беріть другий лист. На ньому описуйте всю свою посуд. Кількість сковорідок і їх розміри, кількість каструль, тазиків, форми для випічки ... Тобто ту кухонне начиння, яка не може зберігатися в коморі, яка використовується кожен день. На цьому ж аркуші опишіть всю їдальню посуд - тарілки, чашки. Порахуйте, скільки поличок і якого розміру буде потрібно для зберігання каструль. І якого розміру має бути сушарка, щоб вона могла вмістити все тарілки. Пам'ятайте, наскільки незручно виймати потрібну каструлю, що стоїть в глибині шафи.
4
На третьому аркуші запишіть весь посуд, яку вам хотілося б зберігати в шафці-вітрині. А також всі декоративні баночки для зберігання приправ, спецій, красиві підставки для ножів, міксер, кавомолку ... Тобто предмети, які повинні бути під рукою весь час.
5
Щоб правильно спланувати кухню, потрібно розділити її на зони. Зону зберігання продуктів, зону приготування їжі і зону для підготовчих робіт. В зоні зберігання продуктів помістіть холодильник, тумби і навісні шафи, в яких знайдеться місце всім вашим продуктам. В зоні для підготовчих робіт розташуйте мийку, робочу поверхню або стіл, обробні дошки, ножі, сушилку для посуду. В зоні приготування їжі повинна бути плита, кухонне начиння, спеції та приправи, набір половников і великих ложок.
6
Беріть четвертий лист, на ньому малюйте кухню (аксонометріческіе проекції не потрібні). Зіставте потреби і розміри кухні з наявним приміщенням. Так ви зможете спланувати кухню, зручну для вас. Дозвольте собі мати маленький, низький табурет, щоб легко було брати будь-який предмет з верхніх полиць навісних шаф. Це дозволить не робити зайвих кроків по кухні.
7
Виберіть колірну гамму своєї нової кухні. Пам'ятайте, що деревна фактура фасадів несе тишу, спокій і умиротворення. Безліч кольорів МДФ фасадів дозволить зробити кухню яскравою та оригінальною.