Як зібрати ліжко.

Після напруженого робочого дня, мрія кожної людини полягає в тому, щоб у нього була можливість насолодитися повноцінним заслуженим відпочинком. Звичайно ж, людський організм поповнює свої життєві сили, розслабляється і відволікається від реальності тільки під час хорошого глибокого сну. Пропоновані варіанти ліжок з природних природних матеріалів продаються за дуже завищеними цінами.

Чи можна зібрати ліжко самостійно, якими навичками потрібно володіти і що необхідно для її складання? Визначаємося з основними вимогами до нового ліжка, вона повинна быть:

 1. Прочной,
 2. Устойчивой,
 3. Удобной,
 4. Красивой,
 5. Кровать повинна бути виготовлена з матеріалів, що не завдають шкоди здоров'ю.

Для того щоб зібрати ліжко вам знадобляться:

 1. Чотири дерев'яні бруски, орієнтовний оптимальний розмір 40 на 40 на 40;
 2. Дві дошки: довжиною 2,5 метра, товщиною 5сантіметров і шириною 0,4метра.
 3. Дві дошки з аналогічними параметрами, тільки довжиною 2метра.
 4. Гайки висотою не менше двох сантиметрів і болти до них.
 5. Шкурка (наждачка), поліроль.
 6. Фарба.
 7. Металеві куточки.
 8. Березові дошки для рейок.
 9. Лист фанери.

Перед тим як приступити до складання, заготовлені дошки і бруски слід зашкуріть, відполірувати і пофарбувати краской.Сборка ліжка:

 1. Спочатку зробіть опори.
 2. Візьміть заготовлені бруски. Просвердлите зверху в кожному з них отвори глибиною не менше двох сантиметрів таким чином, щоб ці отвори були розташовані паралельно відносно один одного. У ці отвори за допомогою киянки вбийте гайки.
 3. Візьміть дошки, розкладіть їх на підлозі не лежачи, а поставивши перед собою як би «на ребро» таким чином, щоб в результаті вийшов прямокутник. Зафіксуйте вийшов результат за допомогою металевих куточків. Зробіть в них такі ж отвори, як і в брусках і прикріпіть до брусків за допомогою гайок. Каркас ліжка виконаний!
 4. З березових дощок наріжте палки однакової ширини, які будуть гратами майбутньої ліжка. Відстань між смугами розрахуйте, в залежності від планованого навантаження на виріб.
 5. Обвес зробіть з листа фанери.
 6. Вибирайте матрац і насолоджуйтеся!

На наведеному прикладі, по зборці двоспальним ліжка, зібрати ліжко меншого розміру не складе праці.У результаті вийшла якісна, недорога (порівняно з магазинними цінами), а найголовніше, зроблена своїми руками шикарна, міцна і зручне ліжко.