Як встановити кран.

Іноді виникає необхідність замінити змішувач на кухні - у разі, якщо старий приходить в непридатність, або ви просто хочете оновити сантехнічне обладнання. Найпростіше купити хороший змішувач і викликати додому професійного сантехніка, проте встановити кран досить просто, і якщо у вас є відповідні інструменти, ви можете встановити кухонний кран самостійно.
Інструкція
1
Візьміть газовий ключ, набір викруток, герметик, спеціальна сантехнічна стрічка або клоччя, і звичайно, сам кран. Поверніть вентиль і перекрийте воду.
2
Відкрийте вже наявний кран і злийте рештки в трубі воду. Газовим або розвідним ключем відверніть різьбу старого крана від труби, розслабивши кріплення.
3
Повертайте ключ, закріплений навколо труби, за годинниковою стрілкою, щоб зняти кріпильну гайку. Капніть на неї спеціального машинного масла, щоб гайка йшла легше. Одним ключем зафіксуйте гайку, а другим відгвинтите муфту труби. Зніміть з труби відгвинчені кран і від'єднайте шланги подачі води.
4
Замініть вентилі, слідуючи напрямку струму води, вказаною на вентилях. Перш, ніж встановити кран, помістіть на полицю мийки спеціальну прокладку, яка знаходитиметься під закрученим краном. Надіньте кран на мийку і закрутіть гайку, затягнувши її якомога сильніше.
5
Підключіть кран до труб і вентилів за допомогою гнучких шлангів та загерметизуйте місця з'єднання сантехнічної стрічкою або клоччям. Змастіть герметиком і закрутіть всі з'єднання.
6
На з'єднанні крана з трубами повинні розташовуватися кільцеві сантехнічні прокладки, що запобігають протікання води.
7
Розкрутите вентилі і спробуйте відкрити кран - перевірте, чи не протікає вода, і чи щільно закручені всі з'єднання. З цього моменту ви вмієте встановлювати водопровідний кран на кухні.