Як встановити стінові панелі. стінові панелі кріпити.

Стінові панелі - хороший вибір для обробки будь-якої кімнати, будь то робочий кабінет, спальня або вітальня. Якщо ви хочете зайнятися власноручного установкою стінових панелей, вам потрібно підготувати відповідні для цього інструменти і ретельно спланувати процес монтажу. Тому радимо ознайомитися з даною інструкцією, щоб ви могли скласти уявлення про те, які інструменти необхідні і як повинен проходити процес установки стінових панелей.
Вам знадобиться
  • Ніж для різання килимових покриттів;
  • Рулетка і олівець;
  • Лінійка або рейка, що додається до стандартної упаковці стінових панелей;
  • Косинець на 90о;
  • Клей «Рідкі цвяхи» (100-300 мл на м2) та/або будівельний степлер;
  • Шпатель.
Інструкція
1
Отже, планування. Спочатку розкрийте упаковку панелей і залиште їх на добу в ремонтованому приміщенні. Поки панелі «звикають» до мікроклімату приміщення, сплануйте те, як вони будуть розташовуватися на стіні, враховуючи всі віконні і дверні прорізи. Намітьте олівцем на стіні розташування панелей. Для розеток в стіні і вимикачів в панелях виріжте відповідні отвори.
2
Для цих цілей слід використовувати гострий килимовий ніж. Щоб зріз був акуратним і рівним, різати панелі слід з лицьового боку. Спочатку обережненько розріжте покриття, потім саму панель, застосувавши силу. Дуже важливо під час різання стінових панелей килимовий ніж тримати строго перпендикулярно панелі. Щоб у вас були рівно вирізані прямі лінії, скористайтеся лінійкою чи рівною рейкою.
3
Все підготовчі операції закінчені, значить, пора переходити безпосередньо до закріплення панелей. Невеликим шпателем нанесіть клей рівними смугами на панель: спочатку вздовж довгих країв в 3 см від її краю, потім трохи клею на центр панелі «уривками» через кожні 20 см.
4
Обрешетка. Якщо ви вмонтовуєте язичкових-пазові панелі, то максимально допустимим відстанню від центру панелі до центру рейок є 29 см при ширині панелі 58 см. У випадку зі стиковим з'єднанням ця відстань становить 30 см (мінімальна ширина рейки в цьому випадку - 7 см). Разом з клеєм або замість нього можна використовувати для закріплення язичкових-пазових панелей фінішні цвяхи або скоби будівельного степлера довжиною понад 14 см. Забивати цвяхи і скоби слід з інтервалом близько 10 см.
5
У висновку робіт необхідно надати зовнішнім і внутрішнім кутам зовнішній лоск за допомогою спеціальної плівки або дерев'яного або пластикового профілю. Це можна зробити і за допомогою самих панелей. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IQ2qEGBHJ8E