Як відправляти повідомлення поштою.

Багато користувачів інтернету постійно відправляють листи електронною поштою, адже це дуже швидко і зручно. Деякі поштові сервіси пропонують такі послуги, як відправка листів з повідомленням. Якщо до одержувача дійшов лист, то він повинен підтвердити це.
Інструкція
1
Зауважте, що таку послугу, як «відправити лист з повідомленням» може надати і поштовий сервіс mail.ru. Можна розглянути відправку такого листа на прикладі цієї відомої поштової служби. Для цього вам необхідний доступ в інтернет і свій зареєстрований поштовий ящик на цьому ресурсі.
2
Зайдіть в свою поштову скриньку, ввівши логін і пароль. Після авторизації ви потрапите до вашого профілю, де зберігаються в папках ваші листи, як надіслані, так і відправлені. Також в поштовому ящику є спеціальна папка, що зберігає різний спам. Натисніть «Написати листа».
3
Ви побачите поле «Кому», потім введіть адресу електронної пошти людини, якій збираєтеся написати повідомлення. У запропонованому поле «Тема» напишіть назву свого письма. Але це поле необов'язково заповнювати. В поле під адресним рядком ви повинні написати сам текст Вашого повідомлення. Можливо, вам потрібно відіслати будь-які файли, наприклад, листівку, музику, фотографії разом з листом, то необхідно натиснути «Прикріпити файл».
4
Зверніть увагу, що трохи вище віконця «Кому» мається пункт з назвою «Показати всі поля». Ви повинні натиснути на нього. Перед вами на екрані виникнуть додаткові вікна для заповнення. Навпаки кнопки «Прикріпити файл» ви можете помітити пункт «з повідомленням». Тут потрібно поставити галочку. Вам залишилося натиснути кнопку «Відправити». Користувач, отримавши ваш лист з повідомленням, підтвердить це. Ви повинні помітити це підтвердження в своїй поштовій скриньці. Таким чином, ви будете знати, що послане лист адресатом отримано і підтверджено.
Корисна порада
Налаштуйте свій поштовий ящик, щоб не отримувати незрозумілі листи від підозрілих користувачів з їх рекламними повідомленнями і небажаними розсилками. Не забудьте повідомити ваше ім'я адресату, інакше він, отримавши від вас пошту з повідомленням, просто не зрозуміє від кого отримав листа і проігнорує підтвердження.