Як викласти сайт joomla.

Joomla заслужено вважається однією з найпопулярніших серед простих і повнофункціональних CMS. Це підтверджує як кількість пошукових запитів, так і кількість сайтів, створених саме на основі CMS Joomla. На шляху освоєння інструментарію даного движка одним з перших кроків є завантаження сайту на хостинг.
Вам знадобиться
  • - дистрибутив CMS Joomla
  • - стабільний доступ в інтернет
  • - FTP-менеджер
Інструкція
1
Виберіть вподобаний вам дистрибутив на основі Joomla. Описувана CMS працює на основі відкритого вихідного коду, тому існує безліч модифікацій і різних варіантів «комплектації» даного движка.
2
Виберіть підходящий для вас хостинг. Умови надання хостингу можуть бути різними - існують навіть безкоштовні сервера, куди можна викласти ваш сайт. Однак якщо фінанси не дозволяють вам скористатися платними сервісами, будьте готові до того, що може бути обмежений функціонал або вам в обов'язковому порядку доведеться розмістити рекламні банери на своєму сайті
3
Скачайте обраний дистрибутив на свій комп'ютер. В залежності від налаштувань хостингу і вимог до створюваного сайту можна вибрати один з багатьох існуючих «модов» CMS Joomla. Деякі з них адаптовані під створення сайту-портфоліо, якісь більше підходять для створення інформаційних порталів, інші - для інтернет-магазинів.
4
В залежності від вимог хостингу розпакуйте архів з установочними файлами CMS Joomla або перепакуйте в той формат архіву, який підтримується віддаленим сервером.
5
За допомогою FTP-менеджера або браузерного інтерфейсу панелі управління хостингом закачайте архів або розпаковані файли CMS на віддалений сервер. Якщо завантажувався архів, то розпакуйте його в цільову папку (зазвичай це папка називається «htmldoc» або «public_html», в якості назви може цього каталогу бути використаний ваш логін, який ви вказали при реєстрації на хостингу). У кінцевому рахунку, завантажений на хостинг сайт повинен виглядати наступним чином.
6
Проведіть попередню настройку інсталяційного пакета (при необхідності), створіть необхідні бази даних і користувачів в них, зробіть інсталяцію CMS Joomla.
Зверніть увагу
Обов'язково перейменуйте або видаліть папку «installation» з каталогу з файлами сайту для забезпечення вимог щодо безпеки доступу до вашого сайту.
Корисна порада
Поспілкуйтеся на тематичному форумі, виклавши свою ідею сайту, щоб вибрати оптимально відповідний для вас дистрибутив.